Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Parex banka» aptur jaunu kredītu izsniegšanu

«Parex banka», kuras 51 procentu akciju valsts iegādājās un nodeva tai piederošās «Hipotēku bankas» rīcībā, vairs neizsniedz jaunus kredītus, un patlaban tiek izsniegti tikai kredīti patēriņam.

Kā skaidro «Parex bankas» pārstāvis Viktors Zaķis, šāda rīcība seko jaunās valdes pieņemtajiem lēmumiem un procedūrām.Kā iepriekš ziņots, sestdien valdība nolēma glābt «Parex banku», iegādājoties tās akcijas un nododot tās «Hipotēku bankas» rokās. Par akcijām abi bankas līdzšinējie lielākie akcionāri - Valērijs Kargins un Viktors Krasovickis - saņems katrs pa vienam latam. Pārējie 34 procenti bankas akciju arī uz pusēm pieder abiem akcionāriem, bet šīs akcijas ir ieķīlātas, tādējādi kopumā valstij nodoti gandrīz 85 procenti balsstiesīgo «Parex bankas» akciju. Vienlaikus valdība nekavējoties meklēs investoru un šā gada laikā tai ir tiesības «Parex bankas» 51 procentu akciju pārdot par jebkādu cenu pēc saviem ieskatiem.Vietā atgādināt, ka pirmdien «Parex bankas» izplatītajās rakstveida atbildēs uz klientu jautājumiem teikts, ka «kreditēšana faktiski turpināsies iepriekšējā apjomā».

Pievieno komentāru

Citas ziņas