Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība meklē konsultantu, kas vērtēs elektroenerģijas tirgu 5

Jelgavas pilsētas pašvaldība organizējusi iepirkumu elektroenerģijas tirgus konsultāciju pakalpojumu sniedzējam, lai izvērtētu elektroenerģijas tirgu un izvēlētos lētāko piedāvājumu.

Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks (ZZS) aģentūrai LETA skaidroja, ka šāds iepirkums saistīts ar elektroenerģijas brīvā tirgus apstākļiem.«Elektroenerģija pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem tiks iepirkta centralizēti pa ceturkšņiem. Konsultācijas būs nepieciešamas, lai regulāri sekotu un operatīvi izvērtētu elektroenerģijas tirgu un pašvaldība izvēlētos lētāko piedāvājumu,» skaidroja Ļevčenoks.Pieteikšanās iepirkumā par elektroenerģijas tirgus konsultāciju pakalpojumiem noslēgusies šodien, un pašvaldība sāks izvērtēt pretendentu piedāvājumus.Savukārt augustā Jelgavas pilsētas pašvaldības iepirkumā par elektroenerģijas iegādi viena miljona latu apmērā bija divi uzvarētāji - SIA «Enefit» un AS «Latvenergo».Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes pārstāve Līga Klismeta skaidroja, ka šajā iepirkumā vēl netika noskaidrots vienīgais galīgais piegādātājs, bet gan potenciālie iespējamie sadarbības partneri, izvēloties līgumsummu, kurai noskaidroja atbilstošu pakalpojumu apjomu.Konkursa rezultātā ar «Latvenergo» un «Enefit» ir noslēgta vispārējā vienošanās. Turpmākā iepirkuma procedūra paredz cenu aptauju ar abiem pretendentiem. Tiem tiks izsniegta tehniskā specifikācija, lai noteiktu lētāko piedāvājumu. Plānots, ka līgums tiks slēgts ar uzņēmumu, kas piedāvās zemāko cenu.Centralizēti elektroenerģija tiek iepirkta pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem, kuriem tas ir nepieciešams un kuri to neveic atsevišķi. Pašvaldība elektroenerģiju iepērk, piemēram, Izglītības pārvaldei un tās pakļautībā esošajām izglītības iestādēm, aģentūrai «Pilsētsaimniecība» (ieskaitot ielu apgaismojumu), SIA «Jelgavas poliklīnika», SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca».Elektroenerģijas tirgus konsultants pašvaldībai nepieciešams turpmāko partneru izvēlei.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hihi

Līga Klismeta laikam rubi vairak taja lieta neka Ravins

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 21:26

NUKA

Tad kad pasi to daris, tad atradisies tadi ka tu un resnie kas kartejo reizi kaut ko apsaubis.

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 11:02

xr

Tiešām sarežģīts uzdevums - izvēlēties vienu no 2 :) Pašiem jau galva nestrādā - obligāti jāmeklē "labs ārpakalpojums", lai kāds to izdara viņu vietā :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 09:23

resnajam

Dels Ravinam viens, bralenu nav. Ta ka nekas nesanaks.Un beidz brinities, sac ko darit.

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 08:03

Resnais

Kāpēc vajag vēl vienu parazītu, ja domē jau tā ņudz no referentiem, direktoriem, to vietniekiem uc "speciālistiem". Divi piegādātāji, nav grūti izvēlēties. Nebrīnīšos, ja tiks kāds Rāviņa dēls vai bralens par 10k Ls noalgots šim grūtajam darbam.

pirms 7 gadiem, 2012.10.08 21:12

Citas ziņas