Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«PET Baltija» apgrozījums pērn audzis par 61%, peļņa - par 42%

PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS «PET Baltija» apgrozījums 2011.gadā bija 12,74 miljoni latu, kas ir par 61% vairāk nekā 2010.gadā, kad tas bija 7,91 miljons latu, liecina SIA «Firmas.lv» informācija.

Savukārt uzņēmuma peļņa pērn bija 1,53 miljoni latu, kas ir par 42% vairāk nekā 2010.gadā, kad tā bija 1,08 miljoni latu.Kā liecina uzņēmuma vadības ziņojums, 2011.gadā tika pārstrādātas 20 994 tonnas PET pudeļu, kas ir par 23% vairāk nekā 2010.gadā, kad pārstrādātas 17 066 tonnas. Pērn, salīdzinot ar 2010.gadu, palielinājusies izejvielu cena. Lai saglabātu plānoto peļņas daļu, tikusi paaugstināta pārdošanas cena, un tā rezultātā pieaudzis neto apgrozījums.2010.gada beigās, pateicoties stabilizētai naudas plūsmai, ir izdevies nodrošināt izejvielas tādā apjomā, lai rūpnīca strādātu ar pilnu jaudu, līdz ar to pērn uzņēmums strādāja ar peļņu.Arī šogad «PET Baltija» plāno turpināt strādāt ar peļņu. Lai to sasniegtu, ir izstrādāts darbības plāns dažādās jomās. Izejmateriālu nodrošinājuma jomā paredzēti ilgtermiņa līgumi ar galvenajiem izejmateriālu piegādātājiem, izejmateriālu kvalitātes kontrole un izejvielu krājumu nodrošināšana ilgākam laika periodam.Pārdošanas jomā paredzēts saglabāt izveidojušos klientu bāzi, galvenokārt sadarbojoties ar pārtikas iepakojuma ražotājiem un maksimāli izvairoties no vairumtirgotāju iesaistīšanas pārdošanā.Savukārt tehnoloģijas jomā plānots nodrošināt ražošanas stabilitāti četru maiņu režīmā visu gadu un maksimālu uzmanību veltīt produkcijas kvalitātes augsto standartu sasniegšanai un saglabāšanai.

Pievieno komentāru

Citas ziņas