Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie «Citadeles» rindas veido «Krājbankas» klienti 4

Otrdien pie bankas «Citadele» Jelgavas filiāles drūzmējas ap 100 «Latvijas Krājbankas» klientu, kas tiek apkalpoti no pulksten 8.30.

Filiāles pārvaldnieks Jurijs Strods zz.lv atklāj, ka daļa klientu ir pieteikusies vizītei jau iepriekš – internetbankā, bet daļai nākas stāvēt «dzīvajā rindā». «Taču, piemēram, kāda kundze, kurai bija pieraksts uz pulksten 10.30, bija atnākusi jau agrāk,» stāsta J.Strods.Viņš jau pēc pulksten 8 ir skaidrojis apmeklētājiem apkalpošanas kārtību: «Telpās laižam pa septiņi, tiklīdz iet ārā, laižam jaunus. Ik pa brīdim bankas darbinieces jautā, vai nav kāds «Citadeles» klients, jo neesam pārstājuši apkalpot arī tos.»Sabiedrisko kārtību pie filiāles nodrošina Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieki, novēroja zz.lv.Jau rakstīts, ka J.Strods aicina iedzīvotājus izvēlēties sev ērtāko apmeklējuma laiku, iepriekš piereģistrējoties vizītei. «Citadeles» klientus J.Strods aicina izmantot iespēju saņemt naudu ar internetbankas palīdzību.«Latvijas valsts garantē «Krājbankas» klientiem naudas izmaksu līdz 100 tūkstošiem eiro (70 280,40 latu). Likumdošana paredz, ka klientiem tiesības saņemt šo naudu saglabāsies pat 60 gadus. Tāpēc šobrīd steigties jau pirmajās dienās uz banku visiem nav nepieciešams, un ikviens var izvēlēties un saplānot sev ērtāko laiku, kad ierasties «Citadeles» filiālē,» saka J.Strods.Valsts garantētā atlīdzība attiecas uz visiem līdzekļiem – gan uz depozītiem, gan norēķinu kontiem, algu kontiem, krājkontiem, ieskaitot peļņas procentus, kas aprēķināti līdz 22.novembrim. Atbilstoši Noguldījumu garantiju likumam nauda tiks izmaksāta latos, informē bankas pārstāve Ieva Prauliņa. Naudu būs iespējams saņemt gan ar pārskaitījumu uz bankā «Citadele» atvērto kontu vai jebkuras citas bankas kontu, gan izņemot skaidrā naudā. «Drošības apsvērumu dēļ aicinām iedzīvotājus pārskaitīt naudu uz kādu savu kontu, nevis izņemt skaidrā naudā, jo visa naudas summa tiks izsniegta vienā reizē. Līdz ar to nav iespējams daļu izņemt skaidrā naudā, bet daļu pārskaitīt uz bankas kontu,» saka J.Strods. Viņš uzsver: ja cilvēks vēlas izņemt skaidrā naudā vairāk par 500 latiem, tas iepriekš obligāti ir jāpiesaka bankā, jo banka drošības apstākļu dēļ vienuviet netur pārāk lielas skaidras naudas summas.«Lai cilvēkiem nebūtu jāstāv rindā, aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikt savu apmeklējuma laiku mājas lapā www.citadele.lv vai zvanot Klientu atbalsta centram pa diennakts tālruni 67010000, kā arī 1188,» aicina J.Strods.Viņš uzsver, ka bankas «Citadele» klientiem, kam ir pieslēgta internetbanka, ir iespēja saņemt naudu caur internetbanku un nav nepieciešams nākt uz banku.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Neizprotu

Kā klients, kurš pieteicies zvanot uz doto tālruni un reģistrējies , aizejot uz banku var tikt bez tās rindas??? Tur taču būs lērums cilvēku un tik un tā jāstāv rindā?!

pirms 7 gadiem, 2011.11.29 19:42

jelgavniece

Liela iela super neta veikala pie citadeles automaata nav rindas,drosi iet!

pirms 7 gadiem, 2011.11.29 19:11

dzīvniekmīlis

Nabaga cilvēki...
Jādiedelē sava naudiņa,lai paēstu...
cūcība,un tikai...!

pirms 7 gadiem, 2011.11.29 11:41

Citas ziņas