Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie Ozolnieku dīķa grib celt «Elvi» 31

Gan nenosaucot pat aptuvenu būvniecības laiku, lielveikalu tīkla «Elvi» īpašniece SIA «Vita market» atzīst, ka kaļ plānus par iespēju Ozolnieku novadā celt jaunu tirdzniecības centru. Pašvaldība ziņo, ka tirgotājs iekārojis tai piederošu zemi blakus Ozolnieku dīķim.

Par lielveikalu Ozolniekos interesi izrāda gan vietējie iedzīvotāji, gan uzņēmēji, atzīst Ozolnieku pašvaldības pārstāve Evita Kairiša. «Pēdējo gadu laikā esam atsaukušies uz vairāku lielveikalu tīklu – gan «Maxima», gan «Rimi» – iniciatīvu un izskatījuši iespēju par jauna veikala būvniecību Ozolniekos, diemžēl veikalu īpašnieki, izanalizējot iedzīvotāju pirktspēju, lēmuši, ka Ozolnieku ciemā atvērt lielveikalu nebūtu efektīvi un no idejas atteikušies,» skaidro E.Kairiša. Pēc ilgāka pārtraukuma tirgotāji atkal interesējas, un martā pašvaldības vadība ar «Elvi» veikalu grupas pārstāvjiem spriedusi par iespēju celt veikalu.Domes sēdē otrdien deputāti nolēma konceptuāli atbalstīt ieceri par veikala būvniecību un zemes vienības «Ozolnieku ezers» 0,7 hektāru platībā nodošanu nomā uzņēmumam. Tāpēc saskaņā ar normatīviem Ozolniekiem jārīko izsole par zemes nomas tiesībām.SIA «Vita market» pārstāvis Gints Lazdiņš gan uzsver, ka «šis ir tikai pirmais solis un līdz jauna veikala atvēršanai vēl garš ceļš ejams». Tādēļ nosaukt kādus provizoriskus atvēršanas laikus esot faktiski neiespējami. Vēl ir daudz jautājumu un nianšu, kas jārisina, lai varētu prognozēt veikala lielumu, ieguldāmās investīcijas un citus jautājumus.Tomēr «Elvi» Ozolnieku novadu redzot kā ļoti perspektīvu veikala atvēršanai. Uzņēmuma ambīcijas paredz šogad veikalu skaitu no 82 kāpināt līdz simtam. «Redzam, ka daudzi uzņēmēji saskata lielu potenciālu franšīzes principos, pēc kā pašlaik darbojas «Elvi»,» saka G.Lazdiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 31

to Beka

Neviens Jums neliek tur kāpt! Un tas Elvi ātri noies pa burbuli - diez ko ar savām cenam neizceļas.., viens no dārgākajiem. Piedrazots dīķis.. Tas tapēc,ja Rafinieki un Jelgavnieki nekustās uz savu promenādi bet velkās uz Ozolnieku dīķi.. Vietējie vsp tikai normali vakaros vai agros rītos var nopeldēties - i to pedranķētā ezerā,jo savus sīkos vecāki izčurina tieši ezerā - ar paša acīm redzēts..

pirms 7 gadiem, 2012.04.14 15:21

a--a

Kurš no trim Tev liekas mīlīgs? Es nevienā no tiem neiepērkos, jo nepatīk. dažreiz vasarā Arkā aizskrienu salčuku nopirkt, i viss. Arkas pārdevējas varēs pāriet uz Elvi :) Vismaz nodokļus no algām tur maksās. Ja Tu Melču veici uztver par piemīlīgu, nu tad vispār ...bez komentāriem.

pirms 7 gadiem, 2012.04.13 12:45

RRR

KSDU vēl jau nav nodevis, patreiztik ir beigtas sagriezt, tad nodos un naudu...

pirms 7 gadiem, 2012.04.13 00:11

ozo

Man tas elvi itkā netraucētu , protams ..kur viņ tieši atradīsies ? Gan jau drīzāk tuvāk šosejai Rīga Jelgava .

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 16:38

ozolnieki@

TO beka

Jelgava jau pagājušo gadu pamatīgi izpogāja ozolniekus ar peldvietas ierīkošanu Lielupē , domāju 2013 gadā tajā ožu dīķi tikai vietējie vakaros ar kājām aizčāpos . Katrā ziņā tie trekno gadu jelgavnieku olainiešu , pat Rīdzenieku bari nebūs un vietējos veikalos krodziņos neko nepirks .

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 16:36

beka

Katru vasaru šķendējos karstumā, ka Ožos nav, kur nopeldēties. Jābrauc kaut kur sazin kādus gaisa gabalus tīru ūdeni meklēt. Tanī jelgavnieku pietaisītajā atejas bedrīē nespēju iekāpt ne pati, ne bērnus palaist. Tad jau labāk lai ir viens normāls veikals.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 16:29

bende

Pretīgā Ozolnieku dome savā nesodāmībā ir pārkāpusi visas robežas. Kāpēc jābūvē vietā, kurā ir ekskluzīva vieta atpūtas organizēšanai? Tad jau drīz pie katras daudzstāvenes pa veikalam sabūvēs.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 16:07

-a

Darba vietas jaunas? Tas nekas ka mūsu mazo peimīlīgo veikalu darbinieku tiku atlaisti. Nu nav te vajadzīgs jauns veikals! Trīs veiči ir pietiekami!

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 15:33

Greex

Ko nu brēcat, province! Varēsiet izlīst no sava piečurātā dīķa un turpat blakus nepārģērbušies nopirkt sev aukstu aliņu un sīčiem pa saldējumam bez ārprātīga uzcenojuma. Pie veikala noteikti būs normāla autostāvvieta.
Bet varbūt vienīgie brēcēji ir vietējie piparbodnieki, kam nu ies piķis garām?

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 15:10

a

man patīk, ka būs lielveikals! Man tas dīķis riebj. ne peldējos, ne peldēšos tajā čurūdenī! Ožos nav normālu veikalu! Varbūt tagad būs. Un būs vietējiem darbavietas!

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 14:58

Zoja

Ko Jūs māsas strīdāties ..par visu jau ir samaksāts ...
tās tikai tādas atskaņas ...lai tā pavisam strauji nenokristu šī ideja ,kad jau sāks rakt ...
Kāpēc jāstrīdas par zemes gabalu ..lai jau tad taisa dīķa vidū ,kā peldošo ,būs kā nekur..
I tūrismu piesaistīsiet...:-)

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 14:45

juris uk

BTW Arkas maju pardeva kadu laiku atpakalj ganjau ari tagad pardod
Lai ELVI grabj ciet

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 14:30

Buu

Par vēl viena veikala nepieciešamību Ozolniekos, protams, var diskutēt. Man perosnīgi tāds nav nepieciešams. Pilnīgi pietiek ar esošajiem. Lielākus pirkumus tā pat dodamies iepirkt uz Jelgavu vai no darba pa ceļam kādā Rīgas Ulmaņa gatves veikalā. BET - es ļoti, ļoti iebilstu par veikala būvēšanu (?!) pie Ozolnieku dīķa! Kas tas par sviestu? Paskatoties pa Kultūras nama logu vai ikdienā braukājot garām tā pat tā aina ir bēdīga - viens grausts pretim! Varbūt labāk, lai to renovē un tad var ierīkot tur kaut vai piecus Elvjus - gan biznesam labi, gan Ozolniekiem par vienu sakoptu stūrīti vairāk! BET LŪDZU NEBŪVĒJIET NEKĀDAS DZELZS DRAZAS vietā, kur cilvēkiem ir iespēja mazliet atpūsties no visām tām veikalu un komercijas šausmām!

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 14:24

Ieva

Es īsti nesaprotu, kam mums vēl viens veikals - trīs jau ir! Vai nav jāveic par šo aptauja? Es kā iedživotājs esmu pret - man patīk dīķis un tā teritorija - lielveikali ir aiz meža Rafā, ja ļoti vajag. Es esmu pret! Bet vai kāds no Ozolnieku domes manī vienkāršā iedzīvotājā ieklausīsies?

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 14:00

ozolnieks

Vai tad Ozolniekos ir arī uzņēmēji? Tas tak Rīgas guļamrajons...

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 12:45

DOMU GRAUDS

KOMENTĒTĀJAM:
Redzi, kā ir citos novados, ja pagastam ir kāda vajadzība, tad dome dod info vietējiem uzņēmējiem,jo ozolnieku dome taču pēdējā laikā grib aktīvi komunicēt ar iedzīvotajiem, apsriežas ar iedzīvotājiem vai tā vieta ir OK, tad rīko zemes īres tiesības izsoli, bet šo visu dara atklāti, nevis publicē kas jau ir noticis, ja vien to visu nerīko jau kādam par kaut ko, izdomā pats par ko.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 11:59

Kāpēc domei kaut kas būtu jāpiedāvā? Domu Grauds, piedalies nomas tiesību izsolē un būvē labāko veikalu Ozolniekos.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 11:44

DOMU GRAUDS

Veikli gan dome ir nostrādājusi, kāpēc dome nepiedāvā uzbūvēt ozolnieku uzņēmējiem??? Ainārs kaut kā vietējiem saka, ka neko nevar, bet are če kaut kādām ELVI var?! NESAPROTU, kāpēc tā???

r, 10. aprīlī, notikušajā Ozolnieku novada domes sēde tika izskatīts SIA „VITA Mārkets” iesniegums par veikala būvniecības ieceri un pieņemts lēmums: konceptuāli atbalstīt ieceri par veikala būvniecību un par zemes vienības „Ozolnieku ezers” /kadastra apzīmējums 5466 001 0790/ daļas platībā līdz 0.7 ha nodošanu nomā veikala būvniecībai.

Paredzēts, ka Ozolnieku novada pašvaldība normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavos dokumentus nomas tiesību izsolei.
Informēsim iedzīvotājus par tālāko notikumu attīstību.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 11:32

K

Veikalu nevajag, Ozolnieku iedzīvotāji tāpat ir tādi maziņi un vārgi, pārtiek no savas peļķītes un maizītes ko tajā mazajā veikaliņā var nopirkt.

Rīgā tādi protesti ir par katru lielo veikalu, uzminiet kur tagad šie protestētāji iepērkas?

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 11:22

Dazdraperma

Kvaukšķi jau sākuši kvaukšķēt.
Kas jums lūzeriem prasīs?

Piketēt gan vajag iet. Galvenais neizmirst nodziedāt "Bēdu manu lielu bēdu"

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 11:10

Citas ziņas