Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsēta nepiekrīt vēl vienam «Rimi» centrā 31

Jau vairāk nekā gadu uzņēmums «Rimi Latvia» rosina ideju par lielveikala būvi uz sev piederošajiem zemesgabaliem Svētes ielā, tagadējā autoostas teritorijā. Būvvalde lieltirgotājiem nav izsniegusi atļauju sākt objekta projektēšanu, pamatojot ar to, ka iecerētais lielveikals traucēs autoostas darbību. Būvatļaujas prasītāji atteikumu apstrīdējuši Jelgavas Domē, kas jautājumu izskatīs martā.

«Galvenais iemesls, kāpēc Būvvalde atteica izdot plānošanas un arhitektūras uzdevumu, ir tas, ka lielveikala būve iznīcinātu tagadējos autobusu piebraucamos ceļus, stāvlaukumu, peronus,» teic Jelgavas Būvvaldes vadītāja Inita Dzalbe. Saskaņā ar pilsētas attīstības plāniem autoostai nākotnē būtu jāatrodas pie dzelzceļa stacijas.Uzņēmuma «Rimi Latvia» preses sekretāre Dace Valnere, atbildot uz «Ziņu» jautājumu raksta: «Mēs uzskatām, ka Jelgavas Domes pozīcija, nedodot atļauju veikala būvniecībai, nav pamatota, taču šobrīd par šo situāciju detalizētākus komentārus sniegt atturēsimies.»Vairāk lasiet šodienas laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā vai šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 31

Onkolis Dolfs.

Kas, RIMI nezin kā bīda otkatus???

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 23:50

to J

Labprāt paskatītos, kā Tu tikai 5 minūtēs aizej no autoostas līdz dzelzceļa stacijai :)

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 18:05

JD

Kā var ienākt prātā tik tālu autoostu pārcelt? Varbūt autoostu vispār Jelgavā nevajag? Priekš kam vajadzīgs vēl viens nenormāli dārgais RIMI? Tiešām citu neko tajā vietā nevar izdomāt?

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 14:42

J

Man visu laiku šķitis, ka Autoosta ir blakus dz.stacijai. Laikam jau tai lauku tautai 5min gājiens saucas otra pilsētas mala...

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 11:42

jojo

Neļauj tur celt Rimi, jo blakus ir Pasāža, kas par 50% pieder Domei, bet tajā iekšā maxima. Pasāžai jau tā 3.stāvs stāv tukšs, ja no turienes aizies maxima, tad vispār ir čau.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 11:23

Greex

Labāk būtu cēluši savu skārda šķūni kaut kur stacijas apkaimē, jo pēc autoostas pārcelšanas tur būs ļoti liela ļaužu plūsma. Dīvaini, ka tāds liels uzņēmums nedomā par nākotni, bet gan par visu varu grib konkurēt pats ar sevi.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 11:23

to:pašvaldība

Lielākoties, viss ir vienkārši. Pašvaldība pieņem saistošos noteikumus par to, ka pilsētas centrā jaunus lielveikalus būvēt aizliegts. Kur problēma?

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 10:40

BBC

Tur ir laba vieta rollercosterim (amerikāņu kalniņiem)...tādu augstu, lai virpuļojot var gan kopmītņu jumtu, gan Sv.Annas baznīcu, gan smuko Driksas gājēju celiņu redzēt. Un to visu varētu sponsorēt Aldaris - ar lozungu: Aldaris - prieks ne tikai tev, bet ģimenei arī. Atbrauc cilvēki no apkārtnes - piemēram Sidrabes, izkāpj no autobusa... skat, a tur rollercosteris. Vīri bērnus ar mammām sēdinam tik iekšā, lai vizinās; paši zolīdi pasūtam galdiņu un palutinam sevi ar brangu 2 litrīgo apinīti un tad arī sēžamies paši tajā rollercosterī. Nevajag tur Rimī. Nevajag bojāt jau tā tik pārdomātu, sakopto un sakārtoto teretoriju.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 09:55

CCC

Jelgavā vajag zolīdu kafeinīcu un rīkot vakarus kā pīlādzītī,jo cilvēkiem kam pāri 35 un 40 nav kur normāli aiziet atpūsties!Kā piemēram notiek Zaļeniekos,Līvbērzē u.t.t. Zolīdi pasūti galdiņu savāc draugus un vari aiziet atpūsties,kur mazgadīgie nemaisās pa kājām! Kādreiz bija Zaļais draugs!

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 09:19

Nedomāju, ka autoosta pie stacijas ir izdevīga lauku cilvēkiem, jo tādu gabalu viņiem būs jāvelkas uz tirgu, un atpakaļ. Tāpat arī nesaprotu kāpēc visus veikalus cenšas cetl centrā, vai tad nomalēs ļautiņi nedzīvo?

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 08:39

stulbeņiem

aga, estrādi autoostas vietā-pilsētas centrā. šas.
un man domāt, ka nabaga pašdarbnieks nevarēs atļauties NOPIRKT zemi centrā- izbūvēt koncertzāli un pēcāk apmaksāt visus komunālos.
pašdarbnieku koncerti- mazi ienākumi.

šī zeme JAU pieder RImi, un ko Rimi tur cels- ir tikai Rimi darīšana. Būvvalde šo neatļaj, to neatļauj, BET būvvalde nevar likt Rimi tur izbūvēt kadejnīcu, parku, dīķi, pieminekli kolhozniekiem.

Tā ir Rimi zeme. punkts.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 08:37

Oļģerts

Kada velna pēc ir vajadzīgs tas rimi??? Būtu labak kautkur,zolīdu estradi uzceluši,kur varētu braukt atpūsties.Jo uzvaras parks,nevar pieņemt 2000 cilvekus,diezgan saspiesti tur tad ir.

Būtu estrāde,būtu arii izaugsme Jelgava,notiktu vairāk pasakumu vasarā.Vismaz butu vel darba vietas.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 06:32

tracina

Jelgava jau pilna ar visādiem veikaliem, a vēl vienu koncertzāli nevar uztaisīt.

Besī ārāāāā !!!!! Tik ļoti besī, ka negribas vairs i kulturāli rakstīt. Jelgavā tik daudz pašdarbnieki: dejotāji, dziedātāji u.c. Kultūras nams jau sen nevar visus uzņemt savās telpās, bet - nē ! Vēl vienu kasti/veikalu būvēs . Traks var palikt, godavārds ! Bet,ko ta es , nabaga pašdarbnieks. Kas maksā, tas - pasūta mūziku , proti, ceļ neestētiskas būves. :(

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 03:23

ome nana

tāpēc ka , dēļiņ , ārzemēs katram visuddkolniekam ir autiņš , ar LV tā nav.
tiem ,kam ir mašīnas ir arī cits budžets,un var ieprkties dārgāk vai labāk, aizbraucot uz attālāku no centra miestu.
bet centrā, pavisām tām maximām atstāj naudu pārsvarā PĀRSVARĀkājam gājēji- pēc darba pirms došanās mājās.
es dzīvoju nomalē- savā rajonā nekādu rimi un šopperus redzēt negribu. tad kāpēc man jābrauc pāri pilsētai uz citu nomali, lai nopirktu pārtiku? labāk es braucu uzcentru, nokārtoju lietas domē, vid-ā, pastā,bankā, sapērkos, un braucu ar autobusu uz mājām.

man gan patiktu suernetto centrā. visi veikali jau centrā nsatilpst, bet labi ka ir maxima/rimi/cento/elvi/drogas, vēl supernetto un viss oki.

pieklājūgie būv'valdē varējaizsniegt atļauju būvēt veikalu pēc 5 gadiem, un tagad operatīvi aizvākt savu mistkastes autoostu pie dzelzceļa.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 01:56

Superīgi būtu

Vispirms izbūvētu jaunu autoostu un tad sāktu domāt, kā autenes vietā būvēt RIMI. Bet vai tur ir vajadzīgs tas Rimi. Drīžk jau kaut kur citā rajonā, lai nav jātriecas ar automašīnām uz centru. Paskatieties kādas platības aizņem jau esošā Rimi autostāvietas.
Rietumos lielveikalus ceļ vairāk pie lielajiem ceļiem un ārpus centra. Nez kāpēc mums visu grib salikt vienā ielā. lai pilsētniekiem vairāk izplūdes gāzes jāelpo

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 00:29

Vai tad tur netaisījās celt modernu bibliotēku? Tā jau neaizņemtu tik lielu vietu, parkam arī atliktu vieta un vēl kaut kam priekš bērniem!

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 23:57

s

autoostas vietā varētu vienalga ko uzcelt - rimi, supernetto,labāk mazu parciņu izveidot, jo uz šobrīdi tā vieta atgādina miskasti, miskasti pilsētas centrā,...tur nav ne normālu peronu, ne piebraucamo ceļu un tur nekā nav ko sabojāt...

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 23:39

Rimi pāris soļu attālumā jau ir. Esmu gan Rimi, gan Maximas kliente. Man jau labāk patiktos, ja kaut kas cits tajā vietā būtu, vēl kāds vingrošanas klubs, patreiz interesējos par iespējām. Labāk kādu ēku, kur varētu īrēt telpas, centram nebūtu slikti. Tad tikai ziņojat publiski, varbūt arī SIA izveidošu. :))

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 23:20

haizive

Jā,vai tad projekts pārcelt autoostu uz stacijas rajonu ir atmests???
un tiešām,būtu kāda sakopta vieta vairāk...

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 22:37

netto

es domāju, ka viņiem ir iecere celt super netto, ne rimi

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 22:35

Citas ziņas