Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno pārdot valstij piederošās 4,142 miljonus latu vērtās akcijas «Jelgavas siltumtīklu uzņēmumā» 1

Valsts plāno pārdot tai piederošās 4,142 miljonus latu vērtās akcijas kompānijā «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums», liecina Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais rīkojuma projekts, kas iesniegts izskatīšanai Ministru kabineta sēdē.

Rīkojuma anotācijā sacīts, ka FM akcijas «Jelgavas siltumtīklu uzņēmumā» nodokļu parādu kapitalizācijas dēļtātā pieder kopš 2004.gada 25.maija.2004.gada 14.oktobrī «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» un «Jelgavas koģenerācija» noslēdza nomas līgumu, kas paredz, ka visi «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» bilances aktīvu posteņi uz 30 gadiem tiek iznomāti uzņēmumam «Jelgavas koģenerācija».Tādējādi «Jelgavas koģenerācija» kļuva par «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» saistību pārņēmēju attiecībā uz siltumenerģijas piegādi Jelgavas pilsētā. Pašlaik «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» aktīvu saimniecisko darbību neveic, bet uzrauga noslēgtā nomas līguma saistību izpildi.Pamatojoties uz šiem apstākļiem un ņemot vērā, ka FM negūst labumu no tai piederošajām akcijām «Jelgavas siltumtīklu uzņēmumā», tā par atbilstošāko risinājumu uzskata šo akciju pārdošanu.Sagatavotais rīkojuma projekts paredz atļaut sākt valsts kapitāla daļu pārdošanas procesu, ko īstenotu Privatizācijas aģentūra.Valdība par rīcību ar tai piederošajām kapitāldaļām «Jelgavas siltumtīklu uzņēmumā» lems otrdien, 19.jūlijā.Saskaņā ar «Lursoft» datiem «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 17,369 miljoni latu. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir Jelgavas pilsētas Dome (71,61%) un FM (23,85%). Uzņēmuma akcijas pieder arī vairākiem uzņēmumiem, kā arī vienai privātpersonai, tomēr šie dati var būt neprecīzi, ņemot vērā, ka akciju sabiedrībām nav pienākuma iesniegt Uzņēmumu reģistrā akcionāru sarakstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

111

Protams,visu pardodam,un neka mums Nava.Seziet FM un kabinetu vistu ambars un tirgoiet savus ipasumus,jelgavniekiem lieciet mieru.

pirms 8 gadiem, 2011.07.17 16:11

Citas ziņas