Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Portāls jelgavniekiem.lv nonāk Jelgavā mazzināma uzņēmēja rokās 6

Portāls jelgavniekiem.lv pārdots Rīgā dibinātajai SIA «Media S» un tā jaunais saimnieks ir vairāk nekā desmit uzņēmumu īpašnieks 64 gadus vecais jurists Jānis Salenieks. Viņš atzīst, ka pats ar jelgavniekiem.lv saimniecisko darbību nenodarbosies un portālu plāno iznomāt savam senam paziņam ar SIA «Novaja gazeta» saistītajam fotogrāfam un reklāmas nozarē strādājošajam Jurim Karlinskim. Lai gan reklāmu piesaistē būs nodarbināti žurnālisti, J.Karlinskis sola maksas un redakcijas saturu nošķirt un apgalvo – portāls būs objektīvs.

Portāla jelgavniekiem.lv pārdošanas darījums noticis piektdien, 27. aprīlī, portālam zz.lv apliecina tā līdzšinējais īpašnieks Jānis Žīle. Portāla domēnus jelgavnieki.lv un jelgavniekiem.lv nopirkusi SIA «Media S». Saskaņā ar Uzņēmumu reģistra datiem SIA «Media S» ir šogad 26. aprīlī dibināts uzņēmums, kura vienīgais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs ir 1948. gadā dzimušais Jānis Salenieks. Uzņēmumu reģistra datu bāzu informācija liecina, ka viņam pieder vai viņš ir dalībnieks vismaz padsmit uzņēmumos. Jaunākais aiz «Media S» ir šogad 16. aprīlī dibinātā SIA «Attīstības projekti reģionos». J.Salenieks ir padomes priekšsēdētājs akciju sabiedrībā «VEF radiotehnika RRR», bet par ikdienas nodarbošanos viņš sauc paša juridiskā biroja vadīšanu. «Nekādu ieceru man nav. Portāls ir tikko nopirkts. Portāls tiks iznomāts, ar to strādās citi,» saka J.Salenieks. Uz jautājumu, vai darījumā iesaistīta SIA «Novaja gazeta» valdes priekšsēdētāja Inga Karlinska, viņš atbild: «Viņa varbūt arī nebūs. Pazīstu Juri Karlinski jau sen, varbūt ar viņu runāšu.» Pēc uzņēmēja teiktā noprotams, ka pašlaik jelgavniekiem.lv strādā ar zaudējumiem, bet «ar laiku varētu pelnīt». Pagaidām citus medijus J.Salenieks pirkt negrasoties. Kamēr J.Salenieks trešdien vēl tikai pieļāvuma formā runāja par portāla nodošanu nomā, tā zīmols jau dienas pirmajā pusē parādījās SIA «Novaja gazeta» telpu logā Raiņa ielā 29. Sarunā ar zz.lv J.Karlinskis apgalvo, ka ir faktiskais portāla vadītājs kopš 1. maija. Portālu nomājot viņam piederošā SIA «AD Market», kas, kā liecina Uzņēmumu reģistra ziņas, dibināta pagājušā gada 8. decembrī. Saskaņā ar J.Karlinska teikto, viņa firma SIA «AD Market» sniedz foto un reklāmas ārpakalpojumu SIA «Novaja gazeta», bet tagad kļuvusi par šī uzņēmuma biroja telpu apakšīrnieci, jo «ar naudām ir kā ir». Portālā jelgavniekiem.lv pagaidām tikšot algoti trīs darbinieki. Visiem, kuriem darbs iepriekš uzteikts, esot bijusi iespēja darba attiecības turpināt, taču līdzšinējā redaktore tādu vēlmi neesot izteikusi. Tādēļ viņas vietā portāla redakciju vadīs Ilze Ķuse, bet reizē reklāmas piesaistīs un žurnālistikā strādās Solvita Cukere. «Galvenais mērķis ir, lai produkts kārtīgi strādā – sniedz operatīvu un patiesu informāciju,» saka J.Karlinskis. Šķēršļus žurnālistu objektivitātē, ja tie reizē izdabā arī reklāmdevējiem, viņš nesaskata. «Mūsdienās cilvēki strādā vairākus darbus, lai nopelnītu,» nosaka jaunais jelgavniekiem.lv vadītājs. Jāatgādina, ka zz.lv pagājušajā nedēļā rakstīja, ka arī SIA «Novaja gazeta» valdes priekšsēdētāja Inga Karlinska pēdējo nedēļu laikā vairākiem žurnālistikā un sabiedrisko attiecību jomā strādājošiem jelgavniekiem izteikusi darba piedāvājumus, tomēr viņa noraidīja runas, ka viņa un viņai piederošā SIA izrādījusi interesi par portāla jelgavniekiem.lv iegādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Evelinčiks

Ak, tādas tās lietiņas! Cik Jelgava ir maza! Skaidrs, kas notiek tagad ar jelgavniekiem.lv. Lai jau viss izdodas! Interesanti gan, kurš tad ir "Operativitātes paraugs" ??

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 11:07

krišam

Kas ir knkurenti? Jelgavnieku portāls? Nesmīdini. "Operativitātes parugs":):):):)

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 10:32

krišs

Kupčs sabijies no konkurentiem :) Nepārbaudīta un neprecīza informācija spiežas pa visiem galiem laukā! Kad beidzot kāds viņu tiesā iesūdzēs?

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 10:28

ups

"Fakts", jūs laikam esat slims ar "Rāviņa sindromu"! Jums visur parādās Rāviņš, vai ne? Ejiet ārstēties!

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 10:23

fakts

Rāviņš ar Kanaškas palīdzību izpērk Jelgavas medijus. Tā ir savlaicīga gatavošanās pašvaldību vēlēšanām 2013.gadā, lai nepieļautu nekādu Rāviņam kaitīgu viedokļu paušanu. Karlinska jau sen gozējas Kanaškas paspārnē un noslēpt šo saiti ir neiespējami.

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 10:01

Citas ziņas