Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pretendentu trūkuma dēļ nenotiek izsole Jelgavas vēja tuneļa ēkai

Šodien plānotā izsole SIA «Gaisa sporta sertifikācijas centrs» piederošā vēja tuneļa ēkai Jelgavā 830 kvadrātmetru platībā nenotika, jo izsolei nebija pieteikušies pretendenti.

Maksātnespējīgā uzņēmuma SIA «Gaisa sporta sertifikācijas centrs» administrators Andris Bērziņš aģentūru LETA informēja, ka neviens pretendents nebija iemaksājis dalības naudu, līdz ar to neviens uz izsoli nevarēja ierasties, un izsole uzskatāma par nenotikušu.Maksātnespējas administratora palīdze Vineta Sniedze informēja, ka tagad šis īpašums nodrošinājuma kreditoram tiks piedāvāts paturēšanai, bet, ja kreditors nolems nepaturēt, tad tiks sasaukta kreditoru sapulce, lai lemtu par īpašuma pārvērtēšanu un gatavošanu jaunai izsolei.Kā ziņots, šā nekustamā īpašuma izsoles sākumcena noteikta 375 000 latu, kas ir par 25% mazāk nekā iepriekš nenotikušajā izsolē, kad sākumcena bija 500 000 latu.LETA jau ziņoja, ka 2.maijā izsolē izdevies pārdot par maksātnespējīgu atzītajam uzņēmumam SIA «Gaisa sporta sertifikācijas centrs» piederošo vēja tuneļa aprīkojumu.Bērziņš iepriekš pastāstīja, ka piespiedu izsolē ar lejupejošu soli bija plānots izsolīt «Gaisa sporta sertifikācijas centram» piederošo kustamo mantu - vertikālo vēja tuneļa iekārtu un izpletņu stimulatoru. Kustamās mantas izsoles sākumcena bija noteikta 340 000 latu, savukārt pārdošanas cena un izsoles uzvarētājs saskaņā ar likumu tiks paziņots 14 dienu laikā, kamēr izsoles uzvarētājs norēķināsies par izsolīto mantu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas