Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Regulators par pārkāpumiem pārtrauc piecu elektronisko sakaru komersantu darbību

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien sakarā ar vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumiem nolēma pārtraukt piecu elektronisko sakaru komersantu darbību, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja SPRK sabiedrisko attiecību pārstāve Daiga Reihmane.

Lēmums attiecās uz SIA "Esrl", SIA "Infolab, SIA "Kurzemes telekom", SIA "Mobilie maksājumi" un SIA "Netpoint Technologies", kuriem atņemtas tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus un nodrošināt elektronisko sakaru tīklu uz trim gadiem – līdz 2015.gada 23.septembrim, teikts paziņojumā medijiem.SPRK skaidro, ka komersanti atkārtoti gada laikā ir pārkāpuši vispārējās atļaujas noteikumus un ir administratīvi sodīti par informācijas nesniegšanu pēc SPRK pieprasījuma. Iepriekš regulators ar lēmumu šiem komersantiem bija noteicis pienākumu līdz 13.jūlijam novērst vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumus un iesniegt informāciju. Tā kā pārkāpumu komersanti nav novērsuši, regulators nolēma apturēt to darbību elektronisko sakaru pakalpojumu jomā."Komersantiem arīdzan uzlikts pienākums viena mēneša laikā no SPRK lēmuma spēkā stāšanās brīža informēt lietotājus par savas darbības pārtraukšanu elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanā un tiesību atņemšanu sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus. Tāpat noteikts, ka mēneša laikā pēc šī paziņojuma nosūtīšanas lietotājiem jānodrošina numura saglabāšanas pakalpojums, ja galalietotājs to pieprasa," teikts paziņojumā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas