Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Riga Food 2008» piedalīsies arī jelgavnieki

Vairāki Jelgavas rajona uzņēmumi pieteikuši savu dalību ikgadējā starptautiskajā pārtikas izstādē «Riga Food 2008», kas šogad izstāžu kompleksā Ķīpsalā notiks no 3. līdz 6.septembrim.

Pagaidām vērienīgās izstādes rīkotāji saņēmuši pieteikumus no Valgundes novadā strādājošā alkoholisko dzērienu ražotāja «Veta» un Jelgavas rajona zemnieku saimniecības «Vītoliņi». Vēlmi piedalīties izstādē izteikusi arī Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultāte. Jāpiebilst, ka asociācijai daļu ekspozīcijas laukuma nomas maksas segs Zemkopības ministrija. Iespējams, mūsu uzņēmēju skaits «Riga Food 2008» varētu palielināties. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka mūsu puses uzņēmumus visai atzinīgi novērtējuši gan izstādes apmeklētāji, gan profesionāļi.Minētajā izstādē ik gadu satiekas pārtikas industrijas profesionāļi no Eiropas Savienības un citām pasaules valstīm, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar aktualitātēm pārtikas produktu un dzērienu ražošanā, to pārstrādē, jaunākajām tehnoloģijām, iepakojuma risinājumiem, veikalu un sabiedriskās ēdināšanas piedāvājumu, viesnīcu aprīkojuma un servisa iespējām, lai piedalītos nozares biznesa forumā un starptautiskos pārtikas industrijas profesionāļu konkursos.

Pievieno komentāru

Citas ziņas