Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembrī sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē un Kauguros nav mainījušās; Salaspilī un Jelgavā samazinājušās

Šā gada septembrī sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē un Kauguros nav mainījušās, bet Salaspilī un Jelgavā tās ir nedaudz samazinājušās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē 2012.gada septembrī nav mainījušās un vidējā cena septembrī bija 417 eiro (292 lati) par kvadrātmetru. Ogrē 2012.gada pirmajā pusgadā cenas samazinājās par 2,8%, tomēr kopumā dzīvokļu cenas Ogrē ir stabilas un cenu svārstības ir nelielas. Tirgus aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema, norāda «Arco Real Estate».Šā gada septembrī Jūrmalā, Kauguros, dzīvokļu cenas arī nav mainījušās un vidējā dzīvokļa cena saglabājusies 414 eiro (290 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajā pusgadā dzīvokļu cenas Kauguros samazinājās par 2,8%. Dzīvokļu cenas Kauguros joprojām ir zemā līmenī un bieži vien darījumi notiek par vēl zemākām cenām nekā piedāvājumā.Septembrī Salaspilī dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,6% - vidējā dzīvokļu cena noslīdējusi līdz 472 eiro (330,4 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajā pusgadā Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 2,2%.Septembrī Jelgavā dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,5% un vidējā dzīvokļu cena noslīdējusi līdz 288 eiro (201,6 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajā pusgadā Jelgavā dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 1,7%. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū ir minimāla, teikts pārskatā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas