Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sērijveida dzīvokļu cenas oktobrī nav mainījušās 2

Šā gada oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, Kauguros, Salaspilī un Jelgavā nav mainījušās, liecina nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats.

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē 2012.gada oktobrī nav mainījušās un saglabājušās 417 eiro (292 lati) par kvadrātmetru. Ogrē 2012.gada pirmajos trīs ceturkšņos dzīvokļu cenas samazinājās par 2,8%. Tomēr kopumā dzīvokļu cenas Ogrē ir stabilas un cenu svārstības ir nelielas.Tirgus aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema un pēdējā ceturkšņa laikā Ogrē nav konstatētas jebkādas dzīvokļu cenu izmaiņas, teikts pārskatā.Šā gada oktobrī Jūrmalā, Kauguros dzīvokļu cenas nav mainījušās un vidējā dzīvokļa cena saglabājusies 414 eiro (290 lati) par kvadrātmetru. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos dzīvokļu cenas Kauguros samazinājās par 3,2%.Dzīvokļu cenas Kauguros joprojām ir zemā līmenī un bieži vien darījumi notiek par vēl zemākām cenām nekā piedāvājumā, norāda «Arco Real Estate».Arī Salaspilī oktobrī dzīvokļu cenas nav mainījušās un vidējā dzīvokļu cena saglabājusies 472 eiro (330,4 lati) par kvadrātmetru. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 3,1%.Šā gada oktobrī arī Jelgavā dzīvokļu cenas nav mainījušās un vidējā dzīvokļu cena saglabājusies nemainīgi 288 eiro (201,6 lati) par kvadrātmetru. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos Jelgavā dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 2,3%. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū ir minimāla, teikts tirgus pārskatā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Citas ziņas