Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Siltāka ziema uz tirgu vairāk pircēju nepievilina 14

Lai arī cenas ir pagājušā gada līmenī, arī ziema siltāka, vairāk pircēju nekā parasti tirgotāji Jelgavas tirgū novērojuši nav.

Dārzeņu tirgotāja no Svētes puses, kas savu vārdu atklāt nevēlējās, zz.lv atzina, ka pērn, neskatoties uz aukstu un sniegotu ziemu, pircēju bija vairāk. «Kā nu kurā dienā iet. Tirgojam ar Dievu uz pusēm,» kundze saka, piebilstot, ka brīvdienas parasti ir pastāvīgo klientu dienas, bet darba dienās pircēji ir dažādi.Regnārs no Pilsrundāles Jelgavas tirgū sestdien pārdeva graudus un miltus. Viņš lēš, ka šoziem, salīdzinot ar laiku pirms gada, pircēju vairāk nav, arī cenas palikušas iepriekšējā gada līmenī. Uz Jelgavu savus produktus tirgot vistu saimniekiem un sīkzemniekiem Regnārs brauc sestdienās un svētdienās, Jelgavas tirgu izvēlējies, jo tas tuvējā apkārtnē ir lielākais.Par lielāko un labāko tirgu sauc arī kāda kundze no Bauskas novada. Viņa uz Jelgavu atvedusi dziju, par ko vietējie interesējoties bieži, bet pērk retāk. «Vilna ir tik dārga! Gribēju mazbērniem zeķes noadīt, bet laikam būs jāpērk kas ar sintētiku, jo šādu dziju atļauties nevaru,» zz.lv atzīst jelgavniece Maruta Kaļva.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

ZUZE

Piekrītu teiktajam. Ja brauc ar mašīnu, to nav kur novietot, ja ar autobusu, tad tālu jāiet. Nemājīgi, nesaistoši. Vēlētos iepirkties biežāk. tagad to daru ļoti reti.
Arī pārdevējiem jādomā par kultūru.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 16:30

Actiņa

Ja Jelgavas domes priekšsēdētājs un Lielo pilsētu asociācijas vadītājs ir lauķis, kuram uzvalciņš aplipis ar dzīvnieku spalvām.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 16:23

čangals

Leišos-Žagares tirgus līdzīgi izskatījās 40 gadus atpakaļ.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 14:31

Greex

Uz tā saucamo rūpniecības preču tirgu no augšas paveras fantastisks skats - mazliet atgādina bildēs redzētās Brazīlijas favelas un Āzijas valstu graustu rajonus.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 14:26

čangols

Jampāzijam. Meklē sadaļā " kūtsmēsli", nebūs jādirš velti, varbūt kāds nopērk.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 13:58

Jampāzijs no Elejas

Yopvaijumat,visi tik smalki ka taisni ***i gribas!

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 13:24

Ome

Piekrītu tiem, kuriem nepatīk Jelgavas tirgus. Normāli paiet nevar,visur peļķes. Lielākā daļa pārdevēji kā no kartupeļu talkas-netīrās pufaikās. Sevišķi netīra jauna sieviete tirgo dārzeņus tieši pretim gaļas paviljona durvīm, noļepušā pelēkā mētelī. Paziņas viņu par Inesi sauc.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 13:01

Silva

Nezinu, kas Seska kungam tur patīk, bet Jelgavas tirgus ir cilvēkus atbaidošs! Es turp saņemos aiziet tikai pavasarī, kad var kādu stādiņu nopirkt. Dzīvoju netālu no stacijas un labprātāk aizbraucu uz Rīgu.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:45

dārznieks

Nevajag jau pārprast, ieej Centrāltirgus sakņu pavljonā un tev domas mainīsies, tirgus ir daļēji pilsētas seja, cenas jau no tā nemainītos tik pircējiem pašiem patīkamāk, ne pa velti daudzi tāmdēļ izvēlas lielveikalus

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:37

Jelgavniecei

Galvenais, ka būs Rāviņa tiltiņš pāri Driksai! Tas nekas, ka pilsētā pa bedrēm braucot, var bez zobiem palikt!

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:31

Dace

Tirgus patiešām ir briesmīgs!!! Tās reizes, kad sadomāju turp aizbraukt, bieži beidzas ar - neko, jo mašīnu nav kur nolikt! Pāris reizes pariņķojot ap tirgu, vēlēšanās pagaist un braucu uz lielveikalu.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:25

Seska kungs

dārzniekam un Jelgavniecei.Tas ir labi ka tādi smalki miskastnieki kā Jūs mazāk velkas uz tirgu, vairāk vietas kur paiet būs.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:17

dārznieks

Piekrītu, pats esu tirgojies un tai miskastē kauns tirgoties, tādi zolīdāki pircēji(kas kasi kaut cik paceltu) nemaz nenāk jo ir pret visiem sanitārajiem apstākļiem, (atliek noiet tālāk gar upmalu kur tas dzelžu tirgus un apetīte pazūd, cik zināms tas ir pa lielam privātīpašums un tāpēc nekas netiek darīts, Centrāltirgus ir Rīgas Domes un pie jebkādiem sasaukumiem domē iet uzlabojumi, paviljonus remontē.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 09:38

Jelgavniece

Uz Jelgavas tirgu iet negribas, ja tas, kā tur izskatās, ir vairāk kā drausmīgi. Jājautā, kurā gadsimtā mēs dzīvojam. Kāda vairs nozīme pārbūvētam un labiekārtotam pilsētas centram, ja turpat netālu ir tāda bardaka vieta.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 09:31

Citas ziņas