Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par biznesu pārmaiņu laikā

Šā gada 25.novembrī, atbalstot uzņēmējus visā Latvijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un SIA "Izdevniecība Dienas bizness" sāk bezmaksas reģionālo konferenču sēriju "Kā strādāt pārmaiņu laikā".

Pirmā konference notiks 25.novembrī pulksten 9.30 konferenču zālē "Silva", Driksas ielā 9, Jelgavā. Pasākumā aicināti piedalīties Zemgales reģiona uzņēmēji un uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji. Konferences laikā LIAA pārstāvji informēs par aktuāliem jautājumiem Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu jomā un par 2007.-2013.gada plānošanas perioda LIAA administrētajām atbalsta programmām uzņēmējiem.Tāpat tiks apspriestas iespējas izmantot ES struktūrfondu programmu finansējumu, darba tirgus tendences nākamajā gadā, finanšu piesaistīšanas iespējas pārmaiņu laikā, kā arī tiks skarti citi uzņēmējiem būtiski jautājumi.Līdzīgas konferences decembrī notiks arī Liepājā, Valmierā, Daugavpilī un Rīgā. Paredzēts, ka konferencēs uzrunas teiks ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards, LIAA direktors Andris Ozols, kā arī pilsētu domju priekšsēdētāji.

Pievieno komentāru

Citas ziņas