Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp Driksas un Pasta salas tiltiem grib būvēt kafejnīcu 23

Tuvākā mēneša laikā pašvaldība jārīko izsole, lai noteiktu labāko nomas cenu 8361 kvadrātmetra zemes platībai Pilssalas ielā 2a. Jelgavas Dome sēdē nākamnedēļ lems par kafejnīcas «Silva» īpašnieces SIA «Viktorija B» iesniegumu, kurā pausta vēlme ierīkot ēstuvi Pasta salas sākumā Pilssalas ielā.

Uzņēmuma pārstāvis Kaspars Blūmanis «Ziņām» apstiprina, ka tādu vēlmi pašvaldībai izteikuši. Par konkrētiem plāniem viņš gan runāt negribēja. Saskaņā ar Jelgavas Domes lēmumprojektu vietā netālu no Driksas tilta pašvaldība iecerējusi atļaut būvēt sezonas rakstura apkalpes objektu, visticamāk, vasaras kafejnīcu. Celtniecības darbi jāsāk ne vēlāk kā gada laikā pēc tam, kad būs noslēgts līgums ar nomas tiesību izsoles uzvarētāju. Savukārt būvniecība jāpabeidz pēc diviem gadiem. Jāpiebilst, ka tad būs arī pabeigti Pasta salas rekonstrukcijas darbi, kas paredz salu būtiski pārveidot, iekārtojot tajā modernu rekreācijas zonu.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

Andis

personīgi jau sen pazīstu Blūmaņus uzņēmīga kārtīga un darbīga ģimene ja ko ir iecerējuši tad to paveic gaumīgi apzinīgi ar pārdomātu pieeju katrai vietai ja to projektu veiks Blūmaņi tad ieguvēji būs i pilsēta gan apmeklētāji lai viņiem veicas

pirms 7 gadiem, 2012.05.19 07:26

Andis

personīgi jau sen pazīstu Blūmaņus uzņēmīga kārtīga un darbīga ģimene ja ko ir iecerējuši tad to paveic gaumīgi apzinīgi ar pārdomātu pieeju katrai vietai ja to projektu veiks Blūmaņi tad ieguvēji būs i pilsēta gan apmeklētāji lai viņiem veicas

pirms 7 gadiem, 2012.05.19 07:25

Lija

Lai Silva būvē, tas būs jauki, ka mums būs vēl kāda forša vietiņa, kur satikties, padzert kafiju un pamieloties! Es par!

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 23:27

Lija

Lai Silva būvē, tas būs jauki, ka mums būs vēl kāda forša vietiņa, kur satikties, padzert kafiju un pamieloties! Es par!

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 23:27

to duriks

bet no Pasta salas kur gāja airēšanas bāzes kanalizācija? (īpaši pēc piena paku regates) :)

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 15:38

?kochozniekiem

Pilsētnieki Liepājā un Rēzeknē grib būvēt koncetzāles, bet Jelgavā ieklīdušajiem lauciniekiem prāts tālāk par krogu nesniedzas. Jelgavā maz šķirbu un caurumu, kur restorānus būvēt ? Sala jāizcūko ?

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 14:59

duriks

:DDD.Tādi kā tu visu Latviju pie***uš,ceļu grāvmalas,meži pilni ar atkritumu kalniem,kāda var būt kanalizācija tanī pusē ielai no pils,idiots galīgais

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 14:33

:DDD

to Vienkarsi zala zona & Miza - tā ir, kad diletanti komentē! :DDD Gatavais depresīvo ākstu salidojums! Ja gribat būt absolūti "zaļi", likvidējiet Jelgavas infrastruktūru, pilsētu kā tādu un ejiet dzīvot mežā, ja LVM jums ļaus! :DDDD
Kur tad paliek Jelgavas pils kanalizācija? Kur paliek visas pilsētas kanalizācija?! Lielupē un Driksā nonāk visas Jelgavas *** un kanalizācija, tikai modernāku attīrīšanas ietaišu rezultātā to smaku jelgavnieki vairs nejūt (atšķirībā no pagātnes). Tā kā - viena kafene jau nu neko dižu nemaina! :DDDDDD

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 12:34

Robis

Varētu sākumā uzbūvēt "točku" ar ZZS jumtu, kura pakāpeniski laika gaitā pārtaptu par lepnu cafe ?

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:35

to Māris

laboju kļūdu: "uz tevi šķībi un nikni skatās, ka aizņem galdiņu, nepasūtīdams brangās pusdienas" - t.i., vai nu nāc pierijies picu vai tevi negaida, tad ej uz dzertuvi, kaut arī tev alkoholu negribas

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:34

mitau

to ozo - apskati saites

šeit minētais restorāns (tagad tā vietā uz salas ir lokveida iela uz pili ar tuneli zem tilta):
http://www.zz.lv/resources/photo//91951/152/1182.jpg

bet šeit pāri upei redzams Sniķes krogs (tas pa logiem bija redzams arī restorāniņa bildē):
http://www.zz.lv/resources/photo//91951/152/1194.jpg

šeit kreisajā malā tas restorāns redzams no ārpuses:
http://www.zz.lv/resources/photo//91951/152/1167.jpg

šeit pils parka restorāns:
http://www.zz.lv/resources/photo//91951/154/1220.jpg

un tā iekšpuse:
http://www.zz.lv/resources/photo//91951/154/1217.jpg

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:19

to Māris

Es domāju vispār bez alkohola. Kāpēc ne pilsētas saimniekiem, ne uzņēmējiem neienāk prātā, ka Jelgavā, tāpat kā Kuldīgā, Venmtspilī, Cēsīs, vai, piem., Vācijās vai Zviedrijā, noderētu kāda terasīte, kur var vienkārši pasēdēt un papļāpāt, nopērkot tikai sulu, tēju, kafiju, saldējumu? Ne jau visas vietas būtu jāpārvērš par dzertuvēm. Tieši tāpēc Jelgavā nav, kur aiziet, jo vai nu tā ir dzertuve, vai uz tevi šķībi un nikni skatās, ka aizņem galdiņu, pasūtīdams brangās pusdienas, bet - nav, kur vienkārši pasēdēt, palasīt, atpūsties pie tējas vai kafijas, izņemot, varbūt Silvas vasaras terasi.

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:07

ozo

________tagad ir tunelis zem Lielupes tilta_________

Var ko sīkāk .

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:06

mitau

Jelgavai gan piemīt cita nelaime - trūkst normālu ēstuvju par atbilstošām cenām. Tie, kas ir drusku virs smirdīga ūķa līmeņa, uzreiz uzliek cenas, kādas līdzīgos iestādījumos nav pat Rīgā, bet tie, kas ir lētāki, ir pamatīgi drausmīgi saturā un piedāvājumā. Piem., agrāk "Rausītis" bija ok, bet tagad tas arī pievienojies smirdīgo ūķu pulkam. Jelgavā ēdināšanas jomā darbiojas daudzi krāpnieki, kuriem nerūp kvalitāte. Par "Silvu" gan to sliktāko nevar teikt, bet derētu arī papūlēties ne tikai savas darbības sākumos, bet arī ilgtermiņā.
Īstu restorānu Jelgavā nav vispār, jo tie pāris kvadrātmetri tornī ir drīzāk restorāna butaforija miniatūrā (ar diezgan skopu un attiecībā pret cenām apšaubāmu ēdienkarti) nevis normāls restorāns 65 tūkstošu pilsētai.

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 10:01

Māris

Un no rītiem pārdot tur stiprināto alu, tad būs īsta rekreācijas zona.

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 09:54

mitau

Jā, jā, viss ir slikti, un būs vēl sliktāk, un pastarā diena arī nāk! Piegriezies tas kašķīgo tautiešu negatīvisms. Starp citu, pirmskara Jelgavā abos Lielupes (nevis Driksas) krastos bija divas lielas ēstuves. Pārlielupes krastā bija Sniķes krogs ar dzirnavām (kur tagad pļaviņā reklāmas stāv), kas gan vairāk bija dzertuve, bet ļoti populāra, bet uz salas - apmēram, kura tagad ir tunelis zem Lielupes tilta, kas ved uz pili - bija lepns restorāns, kam bija balkonveida terases izbūve, ka pa logiem varēja tiltu un upi redzēt. Tā bija diezgan šika ēstuve. Savukārt pils pusē tagadējais studentu klubs arī būvēts kā bārs-restorāns. To būvēja piensaimnieku kooperatīvs, bet pirms tam, cara laikā, tur bija restorāns "Sans Souci", kas bija viens no lepnākajiem Latvijas teritorijā, kurp kungi brauca no Rīgas. Neredzu nekā slikta, ja pilsētas infrastruktūru cenšas atgriezt tādā līmenī.

pirms 7 gadiem, 2012.05.17 09:54

Citas ziņas