Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti var pieteikties uz apmaksātu prakses vietu «Nordea» Jelgavas filiālē

«Nordea banka» izsludina konkursu studentiem uz 15 vasaras prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās. Prakses ilgums ir sākot no trim mēnešiem. Praktizēties varēs ne tikai Rīgā, bet arī lielākajās Latvijas reģionu pilsētās, arī Jelgavā.

«Šogad uz vasaras prakses vietām aicinām jauniešus, kuri vēlas iegūt pieredzi šādos bankas departamentos – sabiedrisko attiecību departamentā, naudas plūsmas vadības risinājumu daļā, kontaktu centrā, sekretariātā, vietējo korporatīvo klientu daļā, kā arī klientu apkalpošanas centros Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē,» informē bankas sabiedrisko attiecību vadītāja-preses sekretāre Dagnija Stuķēna, piebilstot, ka Jelgavā būs viena prakses vieta.Prakses laikā Nordea nodrošina darbinieku mācības, prakses vadītāju, kā arī valstī noteikto minimālo atalgojumu un skaidri definē prakses uzdevumus un kritērijus to izvērtēšanai. Pieteikties var līdz 1.jūnijam «Nordea bankas» mājas lapā. Piemērotākie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju ar personāla vadības departamenta pārstāvi un potenciālo prakses vadītāju. Atbilstošākie pretendenti varēs uzsākt praksi jūnijā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas