Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šūšanas firmas uzelpo

Šūšanas uzņēmuma «EK Auce» Jelgavas filiāle, kas šopavasar paziņoja par iespējamo darbības pārtraukšanu un 22 darbinieku atlaišanu, pamazām atgūstas no krīzes. Darbā atkal tiek pieņemtas šuvējas, lai gan līgumi tiek slēgti uz neilgu laiku - vienu, diviem, trim mēnešiem.

«Krīzi pārcietām, tagad sākam dzīvot un elpot. Uzņēmuma vadība Aucē turpina strādāt, lai piesaistītu jaunus klientus,» «Ziņām» pastāstīja «EK Auce» Jelgavas filiāles vadītāja Aina Utēna.Ražotnes vadītāja šomēnes darbā pieņēmusi sešas šuvējas. Viņu skaitā ir arī Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrētās bezdarbnieces. Patlaban Jelgavas filiālē strādā 15 darbinieku, kas pēc Dānijas pasūtījuma patlaban šuj vīriešu un sieviešu virsjakas.Filiāle darbu pilnībā nepārtrauca, cilvēki, kuri gribēja, aizgāja prom, palikušajiem bija mazāk darba un mazākas algas, bet šovasar šuvējas divas nedēļas pavadīja apmaksātā atvaļinājumā, stāsta A.Utēna.Pēc neoficiālas informācijas, tuvākajā laikā Jelgavā darbu varētu atsākt vēl viens šūšanas uzņēmums, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumiem «Redtex» un «Global Textiles», savu piegriešanas cehu izvietojot Raiņa ielā 27. Tās ir bijušās tipogrāfijas telpas, un jau tagad tur notiek rosība.Kā «Ziņas» iepriekš rakstīja, neievērojot darba uzteikuma termiņu un neizmaksājot atlaišanas pabalstu vairāk nekā 40 darbiniekiem, februāra beigās Jelgavā slēgts šūšanas uzņēmums «Global Textiles». Ražotnes darbība apturēta, jo pēkšņi vairs neesot bijis pasūtījumu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas