Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirdzniecības centrā sāktas pārmaiņas 6

Tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža» sākusies pirmā stāva rekonstrukcija. Tās laikā tiks pārveidotas ieejas, paplašinātas atsevišķas telpas, bet vēlāk atsvaidzināts arī stāva vizuālais tēls.

Tirdzniecības centrs darbojas jau vairāk nekā sešus gadus, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai tā apmeklētājus atkal pārsteigtu ar kaut ko jaunu, stāsta «Pilsētas pasāžas» direktore Kristīne Breiere.Stāva rekonstrukcija jau sen bijusi projektā, un nu novembrī tā arī sākta. Darbi tiks organizēti pakāpeniski – tā, lai neradītu neērtības apmeklētājiem. K.Breiere stāsta, ka centram tiks likvidētas sānu ieejas, jo pierādījies, ka tās ir nepraktiskas – cilvēki izmantoja maz un aukstajā laikā telpās ienesa papildu aukstumu. Pārbūvēti tiks arī abi torņi, lai, ienākot centrā, lifts nav jāmeklē aiz stūra, bet uzreiz ir redzama tā atrašanās vieta.Vispirms izmaiņas piedzīvos centra kreisais spārns – tiks paplašināta aptieka un dzīvnieku preču veikals. Daži nomnieki mainīs atrašanās vietu 1. stāvā, bet visi turpināšot darboties. Līdz Ziemassvētkiem tiks pabeigta centra vienas puses rekonstrukcija un sākti darbi otrā spārnā. Tur no decembra, kā zz.lv jau vēstīja, vairs neatradīsies «Pasta stacijas» punkts. 1. stāva nomnieku klāstu papildinās viens jauns ar savu apkalpošanas centru – kāds tas būs, K.Breiere gan neatklāj. Jau tuvākajā nākotnē pirmais stāvs piedzīvos arī vizuālas izmaiņas un jaunas krāsas iegūšot apakšzemes autostāvvieta, informē centra direktore.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Velosipēdu novietnei vajag vairāk vietu! Bieži nav kur noparkoties! Un velosipēdu būs ar vien vairāk un vairāk! Velosipedu novietnei vajag ierikot vidionoverosanu!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 14:12

JOK

Kapec tevi tas uztrauc. ?Ta jau ta ka nav musu darisana, bet ipasnieka.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 11:50

Velosipēdu novietnei vajag vairāk vietu! Bieži nav kur noparkoties! Un velosipēdu būs ar vien vairāk un vairāk!

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 09:49

Citas ziņas