Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirgotāju un ražotāju asociācijas paplašina sadarbību ar ārvalstu uzņēmējiem

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) padomes loceklis Imants Kanaška pēc tikšanās ar Armēnijas vēstnieku Latvijā Aru Aivazjanu un Lietuvas Ražotāju konfederācijas  ārlietu departamaneta direktoru Aurēliju Ušeckas ir gandarīts, ka sadarbība ar šo valstu uzņēmējiem vēršas plašumā, atverot arvien jaunas iespējas Latvijas ražotājiem un tirgotājiem.

Tā kā I.Kanaška ir ne tikai Jelgavas Tirgotāju un ražotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs, bet arī LDDK dibinātās Latvijas – Armēnijas lietišķās sadarbības padomes vadītājs, tikšanās laikā ar Armēnijas vēstnieku, kura rezidences vieta ir Viļņa (Lietuva), tika pārrunātas iespējas, kā apvienot armēņu diasporu Baltijas valstīs un veicināt Armēnijas uzņēmēju sadarbību ar kolēģiem Latvijā. 

«Ir plānots nākamajā gadā Jelgavā rīkot starptautisku uzņēmēju izstādi, kurā aicinājām piedalīties arī Armēnijas uzņēmējus. Vēstnieks Aru Aivazjans solīja aktīvu līdzdarbību šī mērķa īstenošanā, tādējādi padziļinot abu valstu sadarbību uzņēmējdarbības jomā,» uzsvēra I.Kanaška. 

Vēl šogad vēstnieks iecerējis apmeklēt Jelgavu, lai sīkāk pārrunātu viņa pārstāvētās valsts iesaistīšanos izstādē, tādējādi iepazīstinot ar Armēnijas uzņēmējiem Latvijas un citu valstu pārstāvjus, informē Jelgavas Tirgotāju un ražotāju asociācijas.

Tā kā Lietuva pašlaik ir Eiropas Savienības prezidējošā valsts, tiekoties ar Lietuvas Ražotāju konfederācijas ārlietu departamenta direktoru A.Ušeckas, I.Kanaška ieguva vērtīgu pieredzi, kas noteikti noderēs 2015.gadā, kad par prezidējošo valsti kļūs Latvija.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas