Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošie un esošie Jelgavas novada uzņēmēji var pieteikties apmācībām tūrisma un sabiedrisko attiecību sfērā

Jelgavas novada pašvaldība oktobrī organizēs apmācības aktīviem iedzīvotājiem, tai skaitā jauniešiem un bezdarbniekiem, kas plāno uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī uzņēmējiem, kas vēlas mainīt darbības virzienu.

Šāds apmācību kopums notiks, īstenojot Latvijas Lietuvas sadarbības programmu projektā «Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību». Vairākos pagastos interesenti varēs gūt priekšstatu tūrisma un sabiedrisko attiecību jomā, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņpone. 18. – 19.oktobrī «Līdumos» Jaunsvirlaukas pagastā plānotas 12 stundu apmācības topošo un mazo uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem «Sabiedriskās attiecības maziem uzņēmumiem». Vairāk informācijas un pieteikšanās pie apmācību koordinatora Ellas Jerofejevas ella.jerofejeva@jelgavasnovads.lv.17. – 19.oktobrī Glūdas pagasta Nākotnes ciema saieta namā notiks 12 stundu apmācības «Biznesa idejas tūrismā un atpūtas sfērā». Vairāk informācijas un pieteikšanās pie apmācību koordinatora Maigas Marcinkēvičas maiga.marcinkevica@jelgavasnovads.lv.Savukārt 22. – 24.oktobrī Svētes pagasta Jēkabnieku kultūras namā būs 12 stundu ilgas apmācības «Sabiedriskās attiecības maziem uzņēmumiem». Vairāk informācijas un pieteikšanās pie apmācību koordinatora Sandras Jākabsones sandra.jakabsone@jelgavasnovads.lv.Apmācības beigās dalībnieki saņems apliecības. Jāatgādina, ka apmācības dalībniekiem ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas