Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdība plāno «AKG Thermotechnik Lettland» piešķirt UIN atlaidi

Valdība plāno piešķirt uzņēmuma ienākuma nodokļa (UIN) atlaidi dzesētāju ražotājam, Vācijas AKG grupas uzņēmumam SIA «AKG Thermotechnik Lettland» par atbalstāmo investīciju projekta ietvaros veiktajiem sākotnējiem ilgtermiņa ieguldījumiem.

Kā liecina valdības dokumentu vietnē «e-portfelis» pieejamais rīkojuma projekts, uzņēmums vērsies Ekonomikas ministrijā ar pieteikumu «Siltummaiņu ražotnes paplašināšana, modernizācija un jaunu produktu ražošanas uzsākšana» atbalstāmo investīciju projekta statusa iegūšanai.Ministru kabinets saskaņā ar likumu «Par uzņēmumu ienākuma nodokli» plāno atbalstīt uzņēmuma projektu un piešķirt tam atbalstāmo investīciju projekta statusu, piemērojot UIN atlaidi 25% apmērā no kopējās sākotnējās ilgtermiņa ieguldījumu summas. Sabiedrības investīciju projekta ietvaros plānoto ieguldījumu apjoms ir 6,94 miljoni latu.Kopš 2011.gada UIN atlaides saņēmuši SIA «Baltic Crystal», AS «Dobeles dzirnavnieks» un AS «Tērvetes AL».Kā ziņots, 2005.gada novembrī Jelgavā tika atklāta «AKG Thermotechnik Lettland» automašīnu radiatoru ražotne. Tā ir pirmā AKG grupas ražotne Austrumeiropā, kas savu produkciju piegādā pasaules autobūves vadošajiem uzņēmumiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas