Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdība plāno atbalstīt Krievijas un Latvijas kopuzņēmumu «Metalleks», kas atrodas Jelgavā 1

Valdība plāno piešķirt uzņēmuma ienākuma nodokļa (UIN) atlaidi Krievijas un Latvijas kopuzņēmumam SIA «Metalleks» par atbalstāmo investīciju projekta gaitā veiktajiem sākotnējiem ilgtermiņa ieguldījumiem.

Kā liecina SIA Firmas.lv informācija, 51% «Metalleks» kapitāldaļu pieder Krievijas uzņēmumam «UGMK-OCM», bet 49% - AS «Jelgavas mašīnbūves rūpnīca».Valdības dokumentu vietnē «eportfelis» iesniegtajā Ekonomikas ministrijas rīkojuma projektā par «Metalleks» atbalstāmo investīciju projekta pieteikumu norādīts, ka Ministru kabinets ir izskatījis «Metalleks» investīciju projekta pieteikumu atbalstāmo investīciju projekta statusa iegūšanai.Nākamās nedēļas valdības sēdē tiks lemts par to, vai piešķirt uzņēmumam atbalstāmo investīciju projekta statusu un piemērot tam nodokļa atlaidi 15% apmērā no sākotnējo ilgtermiņa ieguldījumu summas, kas ir 6,399 miljoni latu.«Metalleks» Ekonomikas ministrijā iesniegtā projekta paredzētos ieguldījumus pilnā - 6,399 miljonu latu - apmērā plāno apvienot ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) šā gada 2.jūlijā piešķirto Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu tiem pašiem ieguldījumiem darbības programmas «Uzņēmējdarbība un inovācijas» aktivitātē «Augstas pievienotās vērtības investīcijas».Ņemot vērā, ka abu atbalsta programmu normatīvie akti ļauj nodokļa atlaidi apvienot ar citas atbalsta programmas ietvaros piešķirto finansējumu tām pašām attiecināmajām izmaksām, Ekonomikas ministrijā iesniegtā projekta ietvaros paredzētie ieguldījumi 6,399 miljonu latu apmērā tiek apvienoti ar LIAA apstiprinātā projekta ietvaros paredzētajiem tiem pašiem ieguldījumiem.Savukārt, ņemot vērā, ka LIAA uzņēmuma projektam piešķirtā atbalsta intensitāte ir 35% no kopējām attiecināmajām izmaksām, kā arī to, ka «Metalleks» atbilst lielo komercsabiedrību kategorijai, par vieniem un tiem pašiem ieguldījumiem 6,399 miljonu latu apmērā, kas iekļauti gan Ekonomikas ministrijā iesniegtajā projektā nodokļa atlaides saņemšanai, gan LIAA apstiprinātajā projektā, piemērojama nodokļa atlaide 15% apmērā.Pēc Firmas.lv informācijas, SIA «Metalleks» dibināta 2011.gada 26.maijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu. «Metalleks» valdes priekšsēdētājs ir Pēteris Bila, bet valdes loceklis - Aleksandrs Baņņikovs.Kā norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā par 2011.gadu, «Metalleks» ražo preces no krāsainā metāla un pērn noritēja darbs pie projekta «Vara cauruļvadu veidgabalu (fitingu) ražošana». Fitingu ražošanu uzņēmums plāno sākt nākamgad vai 2014.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

bigmazi

saks ta vini saks ,bet kad saks normalu algu maksat,kad uz sludinajumu zvanu tad atbilde ka par tadu algu jus nestradasiet,blin kas tas ir ?

pirms 7 gadiem, 2012.11.24 16:36

Citas ziņas