Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā atvērta pirmā “Benu” franšīzes aptieka (FOTO) 12

Šonedēļ Jelgavā darbību uzsākusi pirmā “Benu” franšīzes aptieka Latvijā – SIA “Jelgavas Pils aptieka”, kas darbojas jau kopš 1994. gada. ““Benu” franšīzes izmantošana nozīmē plašāku preču un medikamentu izvēli, kā arī loģistikas un citu resursu izmantošanu, kas kalpo par labu gan uzņēmumam, gan arī tā klientiem,” informē uzņēmuma pārstāve Agnija Greiziņa.

SIA “Jelgavas Pils aptieka” šobrīd ir divas aptiekas Rīgā un trīs aptiekas Jelgavā. Kopā uzņēmumā strādā 30 darbinieku, tā apgrozījums 2016. gadā bija 2,6 miljoni eiro.

SIA “Jelgavas Pils aptieka” vadītāja un īpašniece Dina Kurzemniece, kura uzņēmumā darbojas kopš tā pirmsākumiem, uzsver: “Mums vienmēr svarīgi ir bijis rūpēties par aptiekas apmeklētāju veselību un komfortu. Izvēršot sadarbību ar ““Benu” aptiekām”, ar ko mums sakrīt nākotnes attīstības vīzija, esam spēruši vēl vienu būtisku soli uz priekšu. Tas nozīmē plašāku produktu un preču klāstu, dažādas akcijas un draudzīgu lojalitātes programmu mūsu apmeklētājiem, kā arī mājīgu, sakoptu un mūsdienīgu darba vidi, modernu klientu apkalpošanas un biroju tehnikas aprīkojumu un programmatūru mūsu darbiniekiem.”

““Benu” aptieku” Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna: ““Benu” franšīze neatkarīgām aptiekām dod iespēju attīstīties un nodrošina papildu iespējas gan aptiekām, gan arī vairāk ērtību to apmeklētājiem. Esam izveidojuši ļoti spēcīgu biznesa un loģistikas modeli, kas palīdz uzlabot medikamentu pieejamību Latvijas iedzīvotājiem.”

Paredzēts, ka ““Benu” aptieku” franšīzi turpmāk izmantos arvien jaunas aptiekas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan citos Latvijas reģionos.

“Benu” aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. “Benu” aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 68 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. “Benu” aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Jelgavniece

Aina super! Kur vadītāja? :) Cik ilgi jāgaida Perindopril/Amlodipin lētais?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.09 22:01

un

kā ir ar to beņu franšīzi Latgalē ? Vai latgalē piegādā krievija brīnumzāles Hondorcream tāpat kā Jelgavā .

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.10 05:59

un,

kas tās par zālēm?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.10 11:04

tak

tās ir krievijas brīnumzāles , raškā par 1 koka rubli pie mums jau 70 euro ar atlaidi 24 euro . Tās ir locekļu smēres .

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.12 05:08

Atbilde

Franšīze ir preču un pakalpojumu izplatīšanas metode, partnerattiecību veids ar precīzi formulētiem pienākumiem un tiesībām starp franšīzes devēju jeb kompāniju un franšīzes ņēmēju jeb fizisku personu vai uzņēmumu, kas pērk nosaukuma, biznesa ideju un preču zīmes lietošanas tiesības.
Franšīzes popularitāti uzņēmēju vidū nosaka sadarbības modeļa izdevīgums abām iesaistītajām pusēm. Franšīzes ņēmējs iegūst iespēju izmantot savā darbā pazīstamu uzņēmuma nosaukumu, reputāciju, produktus, mārketinga tehnoloģijas, atbalsta mehānismus; visu to, ko varētu raksturot ar jēdzienu know-how. Papildus franšīzes ņēmējs iegūst iespēju darboties prestižā biznesā, izvairoties no iesācējiem raksturīgām kļūdām un veiksmīgi konkurēt ar citiem uzņēmumiem.
Pasaulē franšīze tiek uzskatīta par daudz drošāku biznesa formu, salīdzinājumā ar mazo un vidējo uzņēmumu darbību.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.12 18:58

viss būtu labi ja nebūtu tik skumji un dumji , ar to franšīzi slimnieku labklājību nepacels zāles paliek arvien dārgākas .

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.14 02:24

nu

FRANŠĪZE ir lepns vārds parastam slimniekam to neizprast , vienīgi cenas lepnas .

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.28 06:58

Jelgavnieks

mums tā franšīze kā līko pret sfaltu .

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.21 23:11

Skudrinieks

BENU !!! brāļi Igauņi , pieņēma likumu kad aptiekas pieder aptiekāram nevis lielveikala tīklam.

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.22 20:18

Pircēja

Gribētu jautāt vai aptiekā kas atrodas Jelgavā ,Lielajā ielā ,pārdevējai ir jāsaprot ko viņai jautā latviešu valodā,jo pārdevēja teica ka ir jāzin ko vajag arī krievu valodā,jo pircējam jau vajagot preci,kaut gan es domāju ka nākošo reizi iešu uz citu aptieku,nevis mācīšos kā tas ir krieviski.

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.25 16:01

nu

tā aptieka laikam 5 kolonai un runā čukču valodā ?

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.28 07:02

Uzņēmējdarbība