Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Biznesa inkubatorā fokusējas uz to, lai uzņēmēji nebūtu tikai klienti, kuri atnāk un aiziet 2

Vēl līdz 22. janvārim jaunie uzņēmumi var pieteikties uz inkubācijas periodu Jelgavas Biznesa inkubatorā, bet 7. februārī komisija skatīs šos pieteikumus. Tieši janvārī aprit gads, kopš Jelgavā Ņikitas Kazakeviča vadībā darbojas inkubators.

– Pastāstiet par laika periodu pirms gada, kā viss sākās?

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) bija sagatavojusi projekta uzmetumu, kā mēs strādāsim. Tika piešķirts finansējums. LIAA izsludināja konkursu uz vadītāju amatiem inkubatoros. Kad mani pieņēma rudens sākumā, man bija jāsagatavo viss, lai uzsāktu mērķtiecīgu darbu, jāpieņem pārējie darbinieki. Vispirms paveicās atrast Agnesi (Agnese Olševska – vecākā projektu vadītāja). Viņa atbild par darbu ar uzņēmumiem “tete-a-tete”, kā arī palīdz man ar administratīvo darbu, sagatavojot līgumus un tamlīdzīgi. Tāpat Agneses pārziņā ir viens no mūsu pasākumiem – “Īstā telpa”, kas norisinās reizi ceturksnī. Ceturtdien pie mums notika trešais šāds pasākums – zinātnieki un uzņēmēji aktualizē aprites jeb cirkulāro ekonomiku un bezatlikumu ražošanu pārtikas un kosmētikas nozarē.

Vēl Jelgavas inkubatorā strādā projektu vadītāja Renāte Bērante, ko varētu saukt par mūsu kopienas vadītāju. Viens no Renātes pamatuzdevumiem ir komunikācija ar mūsu kopienu – iesaistītajiem uzņēmumiem. Mēs ļoti fokusējamies uz to, lai uzņēmēji nebūtu vienkārši klienti, kuri atnāk un aiziet, bet gan iepazītu cits citu, dalītos ar informāciju, pieredzi, uzskatiem.


Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 18. janvāra “Zemgales Ziņās”


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jsutinieks

Ejiet vienreiz uz bezdarbniekiem, cik ilgi dome jus var sildit...

pirms gada, 2018.01.21 14:49

Sirual

Cik noderīga lieta ir tas Biznesa inkubators! Būs mums jauni, pārcenoti eko-štrunti kartona kastītēs :)

pirms gada, 2018.02.01 13:28

Uzņēmējdarbība