Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks maksātnespējīgā piensaimnieku kooperatīva «Trikāta KS» kreditoru sapulce

Šodien notiks maksātnespējīgās lauksaimniecības pakalpojumu piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības «Trikāta KS» kreditoru sapulce, liecina paziņojums Maksātnespējas reģistrā.

«Trikātas KS» kreditoru sapulce notiks šodien, pulksten 10, Antonijas ielā 5-8, Rīgā.

Sapulcē plānots apstiprināt maksātnespējas procesa izdevumus un noteikt maksātnespējas administratora atlīdzību.

Kā norāda kooperatīva maksātnespējas administratore Rudīte Klikuča, iesniegto kreditoru prasījumu kopējā summa ir 15,2 miljoni eiro, bet atzīto kreditoru prasījuma kopējā summa ir 6,394 miljoni eiro.

Ņemot vērā, ka maksātnespējas procesā ir atzīti 346 kreditori, administratore aicina kreditorus, kuru prasījumi nepārsniedz vienu procentu no visu atzīto prasījumu summas, apvienoties un pilnvarot vienu pārstāvi.

Kā ziņots, «Trikāta KS» kopš 2015. gada decembra neveic saimniecisko darbību, jo tās parādi par 2015. un 2014. gadā iepirkto pienu desmitiem saimniecību dažādos Latvijas novados svārstījās no 7000 eiro līdz 100 000 eiro. Līdz ar to kooperatīvam 2015. gada 6. augustā pasludināta maksātnespēja.

Kooperatīvam piederošos 53,66 procentus kapitāldaļu pārstrādes uzņēmumā SIA «Latvijas Piens» pērn 30. martā iegādājās kooperatīvs «Latraps», tādējādi kļūstot par galveno Jelgavas rūpnīcas dalībnieku ar 73,28 procentiem kapitāldaļu. Pārējiem līdzīpašniekiem – piensaimnieku kooperatīvam «Dzēse» un Vidzemes graudkopības kooperatīvam «VAKS» – attiecīgi piederēja 16,52 procenti un 3,64 procenti kapitāldaļu.

Pievieno komentāru

Uzņēmējdarbība