Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Putni” atrod vietu Jelgavā, nevis Rīgā (FOTO) 14

Pagājušajā gadā Ineta un Aivis kopā ar bērniem atbrauca paēst uz nesen atvērto kebabnīcu Mātera ielā Jelgavā. Spriežot, ka izveidota jauka ēstuve, abi runājuši, ka arī pašiem derētu atvērt savu kafejnīcu. Pāris mēnešus vēl intensīvi šo ideju apdomājuši, viņi ķērās pie atbilstošu telpu meklēšanas. Ineta un Aivis ir no Dalbes, tāpēc ideālās vietas meklējumi vienlaikus notikuši gan Rīgā, gan Jelgavā. “Telpas ilgi lūkojām. Kādu pusgadu. Rīgā piedāvājums it kā plašāks, bet tur ir neadekvātas cenas, Jelgavā nekustamā īpašuma tirgus stāv uz vietas,” par meklējumiem stāsta Ineta.

“Ar jaunāko bērnu bijām atbraukuši uz Jelgavu skatīties vienas citas telpas. Pusdienlaikā es vilināju doties uzēst suši, bet dēls ļoti gribēja kebabu un burtiski izlūdzās nobaudīt to. Piebraucām pie kebabnīcas un blakus, kur iepriekš atradās gaļas veikals, ieraudzīju uzrakstu, ka te izīrē telpas,” stāstu par vietas atrašanu papildina Ineta. “Tā mēs atgriezāmies faktiski tur, kur dzima ideja par kafejnīcu! Atceros toreiz, kad paēdām un iznācām no kebabnīcas, es vīram teicu: “Redzi, cik blakus jauka vieta, tikai žēl, ka aizņemts!”” Interesanti, ka sludinājumu par telpu izīrēšanu nama saimnieki nebija ievietojuši internetā, un Inetai un Aivim paveicās, ka dēls tajā dienā pusdienās gribēja kebabu. “Viņš vēl tagad mēdz priecāties, ka pierunāja mani braukt šurp,” ar smaidu piebilst Ineta.Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 1. februāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 14

ase

kebabs ir turku mazturīgo cilvēku ēdamais , jo tiek gatavots no gaļas atgriezumiem / Latviešiem sava analoga ēdiena nav

pirms gada, 2018.01.31 19:59

mia

Cik idiotiskiem jābūt, lai ieliktu kaut kādus divus teikumus, bet pat adresi nepievieno?

pirms gada, 2018.01.31 23:50

nesušis

PUTNI PALIEK PUTNI- nu nu, ja arī galvā PUTNI, tad adresi toč neviens nenorādīs, pēc foto var spriest,ka Mātera ielā netālu no Valsts ģimnāzijas

pirms gada, 2018.02.01 00:13

liinux

Jūs , maz ,lāsīt protat. Adresi neesot norādījuši! Tak skaidri uzrakstīts, ka tajā pašā ēkā , kur Kro-kebabnīca.

pirms gada, 2018.02.01 00:38

Silvija

Esmu sajūsmā, ka Jelgavā ir sava eklēru bodīte!!! Paldies saimniekiem, kuri VIENMĒR ir laipni, smaidīgi. Ierodoties nobaudīt eklēru un superīgo kafiju, tu sajūti, ka esi GAIDĪTS!!!! Lai veicas!

pirms gada, 2018.02.01 08:08

Mātera 40, Jelgava

Mātera 40, foto pie sienas pietiprināts

pirms gada, 2018.02.01 09:16

egle1

Es pavisam netālu dzīvoju, bieži eju garām, neesmu gan kūku klients un arī ātro ēstuvju klients, mans dēls vairāk iecienījis blakus esošo Kebabnīcu, kura man šķiet salīdzinoši normāla ēstuve, bet man šķiet, ka šajā vietā varētu būt pamaza klientu plūsma, kaut tur abām ēstuvēm blakus parasti ir mašīnas. Principā es domāju, ja būtu saremontēta skola, klientu skaits būtu gana liels abām ēstuvēm. Tāpēc ātrāk remontējiet skolu :)

pirms gada, 2018.02.01 09:42

Un

man likās, ka skolas remontam jābūt primāri skolēnu interesēs, bet pēc jūsu komentāra iznāk ātrāk remontējam skola lai dažiem ēdinātājiem ir apmeklētāji?

pirms gada, 2018.02.01 11:00

egle1

Un? Tie skolēni skraidīja pēc savām bulciņām uz Rimi, bariem stāvēja pie kases. Tāpat ēst viņi grib, labāk tad to naudu lai iztērē, atbalstot vietējo biznesu, nevis ārzemju biznesu (kā Rimi).

pirms gada, 2018.02.01 12:09

Plānais maciņš

Rimi bulciņā ir citas cenas, ne tuvu tām, ka eklēriem un kebabiem..

pirms gada, 2018.02.02 22:33

ozo

Laiki mainās bet tikumi nemainās . Rakstiņš par kuru visticamāk smaksāts . Bet adrese nav . Un tā visur un vienmēr ? Kapēc tā vai debilizācija . Varbūt šis formāli nav reklāmas raksts un adresi nedrīkst uzrādīt.

pirms gada, 2018.02.08 11:19

Kristiete Marta

Kebabi rada agresivitāti, gribas šaut un spridzināt. Un bļaut - Allah Ak... .

pirms gada, 2018.02.12 16:44

rati

ar bērnu ratiņiem vai cilvēks ar kustību traucējumiem arī pie jūsu kūkām var tikt?

pirms gada, 2018.02.13 13:37

Ieva

Vietiņa jauka, saimniece mīļa, bet ekleri man negaršoja - pajēli. Biezpienmaize garšìga un bagātīga, bet arī pārāk mīksta. Radās iespaids, ka pietrūkst prakses un pieredzes. Pēc laiciņa iesim atkal. Lai veicas!

pirms gada, 2018.03.14 16:44

Uzņēmējdarbība