Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmējus izglītos par iespēju iegūt 3,4 miljardus eiro vides un klimata kvalitātes uzlabošanai 1

Uz bezmaksas izglītojošu semināru uzņēmējiem par «Life» programmas 3,4 miljardu eiro finansējuma piešķiršanu aicina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas Vides aizsardzības fonds projektā «Cap Life Lat», informē «Life» atbalsta vienības vecākā eksperte Līga Baumane. Seminārs notiks 9. novembrī pulksten 11–13 Jelgavā, Katoļu ielā 2b, Zemgales Plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra 3. stāva 208. kabinetā.

««Life» programma ir ērts un pieejams veids, kā arī privātie uzņēmēji ieviest vai izmēģināt jaunus produktus, tehnoloģijas vai metodes, kas vērsti uz vides un klimata kvalitātes uzlabošanu,» teic L.Baumane.

Uz programmas finansējumu var pretendēt jebkura juridiska persona – uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas –, kas nākotnē plāno veikt inovatīvus un ilgtspējīgus uzlabojumus. 

Seminārā tiks apskatītas «Life» programmas atbalsta iespējas, ieguvumi, prioritātes un galvenie nosacījumi, kā arī apskatīta līdzšinējā projektu pieredze un labās prakses stāsti. Interesenti aicināti pieteikties iepriekš: LIFE programmas informatīvais seminārs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Hugo Boss 126

Uzņēmējus izglītos par iespēju iegūt 300 miljardus eiro vides un klimata kvalitātes uzlabošanai

pirms gada, 2016.11.17 18:26

Uzņēmējdarbība