Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs noskaidrot izmaiņas nodokļu normatīvajos aktos

Lai noskaidrotu interesējošos jautājumus par izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos, sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes Jelgavas Klientu apkalpošanas centru ceturtdien, 25. janvārī, pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks informatīvs seminārs “Izmaiņas nodokļu normatīvajos aktos no 2018. gada”, vēsta ZRKAC. Semināru vadīs VID Nodokļu pārvaldes Klientu apkalpošanas atbalsta daļas galvenā nodokļu inspektore Svetlana Skripņika.

Semināra darba kārtībā paredzēts apskatīt izmaiņas noteikumos par PVN deklarācijām, par IIN paziņojumiem, attaisnotajiem izdevumiem par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem, tāpat arī par PVN likuma normu piemērošanas kārtību un atsevišķajām prasībām PVN maksāšanai un administrēšanai, par IIN normu piemērošanas kārtību un MUN deklarāciju un tās aizpildīšanas kārtību, kā arī grozījumus likumos par valsts sociālo apdrošināšanu, iedzīvotāju ienākuma nodokli un pievienotās vērtības nodokļa likumā.

Informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63012155, 63082101 vai rakstot uz e-pastu: liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.Pievieno komentāru

Uzņēmējdarbība