Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: Jelgavas Dome un «Pilsētsaimniecība» nedomā par riteņbraucējiem 11

Prieks, ka Dobeles šosejā no Dambja ielas krustojuma līdz Rūpniecības (Atmodas) ielas krustojumam ir uzlabots ceļš un ietve - tikai, diemžēl, joprojām pilsētas saimnieki nedomā par riteņbraucējiem!

Atkal riteņbraucējiem jābrauc cauri gājējiem, un ietves nav aprīkotas ar nobraukšanas un uzbraukšanas slīpumu, bet ir vairākas vietas, kurās celiņa augstums no ielas ir 4 cm līdz 10 cm. Tas nesagādā prieku braukt ar divriteni!Kad Jelgavas Dome un «Pilsētsaimniecība» sāks domāt par riteņbraucējiem?(Redakcijas piebilde. Autors mēģināja iesūtīt arī video, taču sistēma, diemžēl, šo video failu nav pazinusi un bloķējusi.)

Pievieno komentāru

Komentāri 11

dace_du

John tikai vēl mācās latviešu valodu! Ir jau labi!

pirms 8 gadiem, 2010.05.06 13:46

John Andersen

"Auch" nozime kā sāp! :)
Diemžēl nezinu ko sāka cilvēki ja sāp!

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 18:10

Greex

Šajā posmā šķiet, ka bruģētāji īsti nav sapratuši, kas viņiem ar tām krāsainajām flīzītēm jādara un veloceliņa vietā izlikuši zigzagu. Tā sacīt, gribējām uztaisīt, kā smukāk :)
P.S. Komentāri kadrā gan tam video analfabētiski... Un kāpēc nevar uzrakstīt latviski vārdu "arī", kāpēc jālieto vāciskais "auch"?

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 17:37

John Andersen

Video var redzēt YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=-Zjjn15ZfPs

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 16:25

Lampa

Arī es kā aktīva riteņbraucēja nesaprotu, kādēļ visur uz jaunajām ietvēm nav atsevišķs sarkanais celiņš. Jā, pagaidām daudzi tāpat iet pa to, bet gan jau pēc riteņbraucēju aktīvas signalizēšanas pēc kāda laika pieradīs un vairs nesoļos pa riteņbraucēju celiņu. Apbraukt, protams, pārsvarā vienmēr var, bet tas ir pašu gājēju drošībai - piemēram, lai neuzbrauc viņiem virsū, ja gājējs pēkšņi izdomā paiet sānis, kur jau brauc ritenis. Un, lūdzu, mīļie gājēji, pat ja ceļš ir brīvs, nu neejiet pa sarkano joslu! Tā jūs tikai lieki pieradināsiet sevi pie nepareizas rīcības uz ceļa!

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 16:02

Bella

Gribu piebilst rakstam - par riteņbraucējiem nedomā. Bet sarkanais celiņš arī neko nedod, jo gājēji iet visur (pilnīgi, kā lopi). Diemžēl nav mums tādas kultūras - respektēt visus ceļa satiksmes dalībniekus.

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 10:57

nr.1

Notikums pagājuša nedēļā!
Vieta ----- Rīgas iela braucot lejā no Lielupes tilta uz Statoil pusi!
Piedalījās---- Ģimene, Tēvs, Māte zīdainis ratos, un 1 mazais staigājošs + riteņbraucējs
Notikums -- Velo brauc ar ātrumu aptuveni 17 km/h. vecāki redz!! it kā dod ceļu - velo pietuvojas tuvāk jau samazinājis ātrumu- te vecāki ņem un pagriež džekam ratus priekšā un šis lai neuzbrauktu virsū griež uz brauktuvi! paveicās ka autovadītājam bija reakcija nobremzēt!!!
Secinājumi !-------- vecāki nedomā ar galvu , velosipēdistam -- paveicās, autovadītājam paldies ka neuzrāva vēl uz apmales!!!
Tāpēc esiet uzmanīgi!

Notikuma aculiecinieks

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 09:07

nr.1

kāda jēga no sarkanās joslas tāpat visi iet ar austiņām un nemaz nedzird kad tiek dots signāls!!

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 08:53

riteņbraucēja

Man arī radās jautājums par riteņbraucēju tēmu: līdz šim uz ietvēm riteņbraucējiem paredzētā josta bija sarkanā krāsā, bet jaunās ietves tādas nav, visas ir ar "musturiem", bet zīmes, kas liecina, ka var braukt ar velosipēdu, ir saliktas. Varbūt ir kādi jauni noteikumi šajā sakarā vai arī sarkano joslu klās pa virsu?

pirms 8 gadiem, 2010.05.05 08:28

Asfalts

Johnam Andersenam novēlu pacietību, jo drīzumā Dobeles šosejā uzklās asfalta virskārtu, tādēļ šīs 4cm starpības vairs nebūs. Cerams.

pirms 8 gadiem, 2010.05.04 19:38

Citas ziņas