Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: Jelgavas Valsts ģimnāzijā iesvētības (ar foto)

22.oktobrī Valsts ģimnāzijā notika ikgadējās 10.klašu iesvētības. Divu stundu garajā pasākumā 10.klases rādīja iepriekš sagatavotus priekšnesumus un pildīja uzdevumus.

Pasākumu rīkoja 11.klases sadarbībā ar skolas parlamentu un skolas vadību. Šī gada iesvētību tēma bija «Vēlēšanu kaislības».Klašu veidotie priekšnesumi tika veidoti asprātīgi, saistīti ar tematiku, un tos vērtēja skolotāju žūrīja. Par labāko atzina 10.D klases priekšnesumu, uzdevumus vislabāk izpildīja 10.M klase. Starplaikos skolēni veica uzdevumus, kuri neprasīja lielu fizisku un garīgu piepūli, kā arī katra klase deva zvērestu un saņēma sertifikātu.«Kopumā pasākums ir noorganizēts labi, bet uzdevumi varēja būt interesantāki un tēma orģinālāka. Iesvētībām ir nepieciešams asumiņš,» stāsta 10.D klases skolniece Una Batņa. Skolēni pauž, ka pārbaudījumiem vajadzētu būt nežēlīgākiem un skolas vadībai nevajag būt aprobežotai - tai jāpieņem jaunas idejas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas