Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: Kanalizācijas aka pie Dobeles šosejas traucē transportam (papildināta)

Papildināts ar aģentūras «Pilsētsaimniecība» komentāru.Dobeles šosejā uzstādīta kanalizācijas aka, kurai automašīnas netiek pāri.

Dobeles šosejā 18a ir iebraucamais cels, uz kura, pie gājēju celiņa tika uzstādīta nelieka kanalizācijas aka, pieslēdzot kanalizāciju kaimiņiem. Tagad tā aka ir nedaudz pacelta uz augšu, gājēju celiņš arī ir augstāk, jo zeme no iebraucamā ceļa tika izgrābta.Ja tagad ved malku, tad iznāk braukt akas vākam virsū, un mašīna kārtīgi nevar iebraukt. Mēs bijām prasījuši, lai nober zemi, lai var sakārtot iebraucamo ceļu, jo tā skaitās valsts zeme. Mums apsolīja to izdarīt, bet vēl nekas nav izdarīts. Vai tagad to nevar izdarit? Jo mums jāved kurināmais.Aģentūras «Pilsētsaimniecība» komentārs:Kā skaidro «Pilsētsaimniecības» projektu vadītāja Aļona Virviča – Jansone, aģentūras speciālisti tūlīt pēc lasītāja sūdzības parādīšanās portālā www.zz.lv izvērtējuši situāciju Dobeles šosejas 18a iebrauktuvē. Jaunizbūvētās kanalizācijas akas novietojums netraucē transportam tikt šajā iebrauktuvē, secinājuši «Pilsētsaimniecības» speciālisti. Aģentūra arī uzsver, ka Lielās ielas un Dobeles šosejas rekonstrukcijas darbi nemaz nav pabeigti. «Vēl joprojām tur notiek būvniecības darbi, un būvuzņēmējam dots uzdevums sakārtot minētās iebrauktuves daļu, kur atrodas kanalizācijas aka,» apgalvo aģentūras direktors Andrejs Baļčūns.

Pievieno komentāru

Citas ziņas