Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: Nekārtības pie VIVO centra Jelgavā 10

Dzīvoju Jelgavā, Katoļu ielā 17. Pāri ielai, tieši pretī maniem logiem atrodas RIMI jeb precīzāk VIVO centrs.

Diemžēl pilsētas galvas, apstiprinot šāda centra būvi, bijušas pilnīgi bez galvas, jo troksnis šeit ir gandrīz 24 stundas diennaktī, izplūdes gāzu smirdoņa no smagajām automašīnām, kas pieved preces, un vēl «kolosāls» skats pa logu lielajam vairumam mūsu mājas iedzīvotāju.Tāda, lūk, ir «estētiskā» dzīves aina, dzīvojot pašā Jelgavas centrā! No rīta pat negribas vilk vaļā aizskarus, lai neredzētu šo mēslu kaudzi, kur nu vēl atvērt logu vai balkonu, lai izvēdinātu istabu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Arī Katoļu 17 iedzīvotājs

Jāsaka gan, ka raksta autores vīra kungs un dēls paši ir cilvēki kuri rada nekārtības un nav ne mazākās cieņas pret citiem iedzīvotājiem, kā arī ne mirkli nav izcēlušies ar aktivitāti savas tuvākās apkārtējās vides sakārtošanā, bet gan tajā pašā laikā atklāti "uztaisa" (brīžiem ir aidomas, ka vārds "uztaisa"ir jālieto ne tikai pārnestā nozīmē vien) uz galvas apkārtējiem.
Jāatzīst, ka iepriekšminēto gan nevar attiecināt uz paša raksta autores.

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 12:35

lasītājs

to :12.11.2009. 21:09:26
Portāla uzturētājam vajadzētu pievērst uzmanību šim aizskarošajam komentāram, jo šāds koments jau uzskatāms par goda un cieņas aizskaršanu, par ko paredzēta arī kriminālatbildība. Lai kā arī nepatiktu cita cilvēka publiski izteikts viedoklis, publiskā telpā izteikt šādus aizskarošus apvainojumus par otru cilvēku nav pieļaujami.

pirms 8 gadiem, 2009.11.13 16:28

egle

Pareizi ir aizkari, nevis aiZSkari. Arī rakstit jāiemācās.

pirms 8 gadiem, 2009.11.13 09:55

nav

drīzāk vajadzētu runāt par tiem "tusētājiem", kas, iestājoties vēlākām vakara stundām, tiekas rimčika laukumā, lai paklausītos "maigo" mūziku, izrādītu savas a/m un iedzertu..un vēl tie "gonkotāji" pa Katoļu ielu posmā no Raiņa līdz S.Edžus ielai.... tas ir ārprāts!!!!! turklāt bezcerīgi ir viņus ar pašvaldības policiju izdzenāt:(((.
Un, runājot par apkārtni, manuprāt, visvējainākās dienās Rimi puse ir tīrāka nekā mājas iekšpagalms no bomžu izvandītajām miskastēm....

pirms 8 gadiem, 2009.11.13 09:09

Sonya

Pilsētas pasāžas sētas puse jau nav labāka, vnk VIVO nav paveicies - tam nav tādas tumšas sētas puses :D

pirms 8 gadiem, 2009.11.13 08:53

Sonya

Pilsētas pasāžas sētas puse jau nav labāka, vnk VIVO nav paveicies - tam nav tādas tumšas sētas puses :D

pirms 8 gadiem, 2009.11.13 08:53

Guntis

Ahā, RIMI darboņi PR sākuši... :)) Protams, ka cilvēkam, kas mitinās izgāztuvē, fotogrāfijā redzamais skats atsauc atmiņā tik mīļo ikdienu un tāpēc ļaudis, kuri ir raduši pie tīrības un uzskata, ka tāds sračs pilsētas centru nudien nedaiļo, šķiet nāvīgākie ienaidnieki. Bet Rimi tik tiešām netīrība ir cieņā gan no sētas puses, gan priekšpuses - tik nosmulēti un lipīgi iepirkumu groziņi nav manīti nevienā citā bodē...
Starp citu, ko par šādu ainavu saka naskie privātmāju īpašnieku naudas iekasētāji municipāļi?

pirms 8 gadiem, 2009.11.12 21:33

stulbās vecās pilsētas žurkas ,beidzat veinreiz kurnēt,savādāk izšaušu jus kā vecus slimus suņus
ja nav ko darīt,ejat slaukat ielas,nevis sūdzaties ne parko.stulbās pilsētas vecās pussprāgušās žurkas
besī ārā šis vecās pussprāgušās čikstētājas,klimaksa vecenes

pirms 8 gadiem, 2009.11.12 21:09

fhf007

Beidz pukstēt! Noperc māju mežā un dzīvo ja kautkas nepatīk!

pirms 8 gadiem, 2009.11.12 15:32

Citas ziņas