Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: «Paēdušai Latvijai» - arī Zaļeniekos

Decembrī, pirms Ziemassvētkiem, biedrība «Zaļenieku dzirnas» izdalīja pirmās 49 pārtikas pakas no Ziedot.lv programmas «Paēdušai Latvijai» pārtikas bankas. Arī Janvārī ģimenēm ir iespējas pieteikties uz pārtikas pakām.

No visām pārtikas pakām 10 tika izdalītas Svētes pagasta krīzes skartajām ģimenēm un 11 - Vilces pagastā. Pārejās 28 pārtikas pakas saņēma Zaļenieku pagasta ģimenes. Kopumā pārtikas palīdzību saņēma 208 personas, starp tām - 115 bērni.Šī bija brīnišķīga iespēja palīdzēt ģimenēm grūtā situācijā, kurās tās ir nonākušas, kā arī dāvāt prieku Ziemassvētkos - būt paēdušiem. Paldies visiem, kas ziedoja šai programmai!Arī Janvārī ģimenēm ir iespējas pieteikties uz pārtikas pakām, iesniedzot pieteikumus biedrībā «Zaļenieku dzirnas» («Pagastmāja», Zaļenieki), kā arī interesējoties pie Zaļenieku, Svētes un Vilces pagastu sociālajām darbiniecēm.Programmas «Paēdušai Latvijai» mērķis ir sniegt atbalstu ar ikdienas pārtikas nodrošinājumu ģimenēm, kuras skārusi ekonomiskā krīze un tās radītās sekas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas