Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8778: Par saldu Latviju 2010!

Jauniešu organizācija biedrība «Pirmie» pievienosies biedrības «Par Latvijas cukurrūpniecības saglabāšanu» izsludinātajai kampaņai par atbalstu cukurrūpniecības atjaunošanai Latvijā.

«Uzskatām, ka tas ir noziegums pret Latvijas zemniekiem, savulaik, bez jebkādas cīņas atdodot cukurrūpniecības nozari Eiropas lielkungiem. Mēs nebūsim prokurori un nemeklēsim vainīgos. Šis grūtais laiks ir piemērots nevis strīdiem, bet konkrētiem darbiem un lēmumiem. Tāpēc mēs, jaunieši, kuri gandrīz katrs savā dzīvē ir pabijis uz lauka novācot cukurbiešu ražu kopā ar saviem vecvecākiem un vecākiem, pievienojamies šai kampaņai, lai šī nacionālā nozare atgrieztos Latvijā», norāda biedrības «Pirmie» ģenerālsekretārs Rinalds Buškovs.«Nevienam nav jāskaidro kāds labums būtu Latvijas situācijā, ja tiktu uzcelta rūpnīca cukura ražošanai. Tās būtu gan darba vietas, gan nodokļi un vienkārši kaut neliela cerība, ka mūsu valstī vēl nav viss pazaudēts un izpārdots», atzīst biedrības «Pirmie» valdes priekšsēdētājs Pēteris Dimants.Biedrība «Pirmie» uzsāks parakstu vākšanu no 2010.gada 6.janvāra gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās, kurās ir biedrības nodaļas. Akcija turpināsies līdz 2010.gada 20.janvārim, kā rezultātā savāktie paraksti tiks iesniegti biedrības «Par Latvijas cukurrūpniecības saglabāšanu» valdei.Ar sīkāku informāciju par vietām, kur varēs parakstīties par cukurrūpniecības atjaunošanu, tuvākajā laikā būs iespēja iepazīties mājas lapā www.1mie.lv. Biedrībā «Pirmie» ir vairāk nekā 400 biedri un 11 reģionālās nodaļas visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas