Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aiz loga - metrīgas jāņuzāles 14

Trešo vasaru raizes par aizaugušo kaimiņu dārzu piemeklējušas ne vienu vien Pūra ceļa iedzīvotāju.

Vecmāmiņa Silvija, kuras privātmāja un koptais dārziņš ir tieši blakus ar zirgskābenēm un citām nezālēm kupli aizaugušajam zemesgabalam, «Ziņām» stāsta: «Tās jāņuzāles jau izgāzušās uz ceļa! Kāpēc dienestiem nerūp, ka līdztekus tik sakoptajai Mīlestības alejai plešas tāda pļava? Nezāles taču sējas visos blakus dārziņos, mums pēc tam jākaro!»Kundze saukusi palīgos arī Pašvaldības policiju, taču pagaidām rezultāts nav manāms. «Vai tad man par vienīgo Jelgavas policistu jāpaliek?» retoriski jautā Silvijas kundze, piebilstot, ka dažviet likumsargi ar lineāliem mēra pāris centimetru garāku zālīti, nekā paredzēts saistošajos noteikumos, turpretī citur var zelt pusotrmetrīga zāle.Kā redzams vienā no aizaugušajiem zemesgabaliem, šī teritorija tiek pārdota. Zvanot pa tur norādīto tālruņa numuru, «Ziņām» atbildēja vien nekustamo īpašumu firma, kas kā tirgošanas starpniece apņēmās atgādināt platības tagadējam īpašniekam par pļavas sakopšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

ne -slinkā

Bet vai pašiem patīk dzīvot tādā čūsklājā?Tā nav atruna 'nav laika'.Mājas apkārtne liecina par pašu saimnieku.Vai tad mājas iekšpuse-tāda pati?Mēs arī esam visu dienu darbā,bet nevaram iedomāties atstāt novārtā savu mājas priekšu.Vai tad tikai sliņki apkopj savu teritoriju,diezi vai.Tā vienkārši ir nolaidība un necieņa pret kaimiņiem.

pirms 10 gadiem, 2008.06.19 19:52

Elza

Klača "uzbauca" komentētājiem - it kā mēs esam tie slinkie + vēl nesaprotams teksts par kājām :)....bet ir jau otrādi - mēs strādājam, bet kaimiņi nē :)!

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 14:38

klača

Kas ir -elza-grūti ar saprašanu?Tā jau ir saprašana īsa ,mute liela.

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 14:38

klača

Paklausieties gudrie aistāvji-saulē izkatušie-la-la-la,rakstīt ar nav laika iemācīties.Vai kājas nomazgāt atliek laiks?Nav ko turēt zemes gabalus ,suņus,kaķus utt.,ja nevar apkopt.Taisnosies te ar nevaļu.Visatļautība un paviršība tā ir.

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 13:16

Jaanus

Ar pieneni ir tāproblēma ka tas ir ļoti dzīvotspēijga un ja netiek regulāri cīnits ar to, tad tie izplatas itiņ veiksmīgi visur kur vēij;s tos nes.

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 11:30

dženifera

piekrītu Elzai, negribas jau kašņāties ar kaimiņiem, bet nu municipālie varētu pievērst uzmanību nekoptajiem pagalmiem.

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 09:59

Elza

Tā vispāt ir problēma (ar kaimiņiem,kuri nekopj savu teritoriju). Visu atvaļinājumu (2 nedēļas) es rušinājos pa dārzu, faksts kā tāds, ka mūsu dārzā nebija nevienas nezāles....un biju ļoti priecīga un lepna par to. Blakus dārza kaimiņš netika kopis savu teritotiju un pēkšņi - kad viss viņa dārzs bija balts no pieneņpūkām atbrauca un ar izkapti nopļāva (tieši bija liels vējš un visas pūkas tika pūstas un mūsu un kaimiņa dārzu) .....man netikai rokas to redzot nolaidās, bet pat raudiens nāca (visa zālīte, visi ziedi, vispār viss viss mūsu dārzs bija balts)....bet ko lai dara :(((.

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 09:43

Zuze

Ko te var ņemties: ja esi īpašnieks - sakop savu zemi! Viss!

pirms 10 gadiem, 2008.06.13 08:38

lalala

Kas nepatīk no pļavas? Vai tiešām visam jābūt gludi noskūtam un saulē izkatušam?

pirms 10 gadiem, 2008.06.12 23:08

Jaanus

Kurš prasa par 0,6ha tādu naudu? Jā jums tur ir pļava, tad par 50 Ls nopļaušu, ja nelīdzena, pilns ar krūmiem utt, tad 75.

pirms 10 gadiem, 2008.06.12 21:52

Ina

Es caklajai ' policistei' gribeetu pajautaat, cik viegli ir noplaut zaalaaju, ja neviens to neveelas dariit pat par naudu un dariitajiem nav naudas un laika to dariit??
Par pus-hektaara noplausanu prasa ap 100-130 latiem - un tas pats viirs pat neuznemas to veikt aatri, jo nav laika, un tad vell rindaa jaastav, utt. utt. Varbuut pensionaariem sis ir mieriigaks gadalaiks, bet straadaajosiem, vinu berniem - sis ir visstraujaakais, nopietnaakais gada laiks ar eksaameniem, paarbaudiijumiem utt. utt. Pamaaciit citus - jau no laika gala bija latviesa cieniiga nodarbosanaas... - visi zin, ka jaaplauj! Gan iipasnieki noplaus, kad varees!

pirms 10 gadiem, 2008.06.12 19:31

Citas ziņas