Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aklā, taču ne mēmā mīlestība

Šo brīžam vienmuļo, saspringto, negācijām un stresa pilno dzīvi ir vērts paciest galvenokārt divu sajūtu - apskaidrības un mīlestības - dēļ, reiz prātoja kāds pusmūža cilvēks. Piekrītu! Nav lielāka viegluma, piedzīvojot ko līdzīgu Dieva klātbūtnei, un sastopot mīlestību.

Lai cilvēks nesadegtu Jūtu ķīmija, mistērija, laimes hormonu aktivitāte - diez vai kādreiz tiks atrasta īstā atbilde un vārdi, lai atkodētu šo izjūtu, kas ceļ spārnos, iegriež neprātīgā virpulī, uzliek rozā brilles, iededz acīs īpatnēju starojumu, paceļ uz augšu lūpu kaktiņus un iedarbina daudz citu racionālajam prātam neraksturīgu mehānismu. Liesmas - jā, arī tās tiek piedēvētas mīlestībai, divus sakausē vienā veselumā ar nosacījumu, ka «aizdedzināti» abi.Tomēr šī sajūta nav mūžīga, lai cik ļoti gribētos tajā palikt! Var meklēt vainīgos, pamest reiz mīlētos, dzīties pēc «svaigām asinīm», tomēr mīlestības intensitāti nav iespējams pieradināt, jo tā cilvēku vienkārši sadedzinātu. Jāļauj tai pārtapt citā stāvoklī, kas ievīsta kā siltā seģenē, liek justies pieņemtam, savējam un piepildītam. Attiecību speciālisti pārliecināti, ka šāda mīlestība ierunājas vismaz piecās valodās, kas ļauj tai palikt dzīvai. Svarīgi atrast īsto stīgu«Es katru dienu no sava vīra atrodu mazas mīļas zīmītes un dāvaniņas visnegaidītākajās vietās. Interesanti, ka pie tā nevar pierast - šī rīcība vienkārši atbruņo,» atklāj kāda sieviete, kas laulībā nodzīvojusi vairāk nekā desmit gadus.«Nē, man gan tas nav vajadzīgs! Svarīgi, lai viņš bez kurnēšanas palīdz nomazgāt traukus un iznest atkritumus,» saka cita.«Savukārt es nevaru iztikt bez mīļiem pieskārieniem - mēs vēl joprojām pastaigājamies, sadevušies rociņās,» stāsta vēl kāda laulātā.Nelieli pārsteigumi, praktiska palīdzība, fiziskais kontakts ir trīs kanāli, kas raida mīlestības valodu. Pārējos divus - uzmundrinošus vārdus un saturīgi kopā pavadītu laiku -, šķiet, vairāk izvēlētos vīrieši. Tikai pavērojiet, kā viņi atplaukst, izdzirdējuši, cik stipri, forši, veiksmīgi un visādi citādi labi tie ir. Savukārt Ērika izteiktais pārmetums Dagnijai par kopīgu hokeja maču neapmeklēšanu filmā «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» ir universāls. Aizej ar viņu uz sporta spēli, un, visticamāk, viņš atnāks tev līdzi uz deju nodarbībām!Viena pagale nedegMīlestībā, lai cik intensīvi tā neplosītos vai mājīgi nesildītu, tomēr vajadzīgi divi. Gauži tam, kas šīs sajūtas izdzīvo vienatnē, jo tās pavēršas pret pašu cilvēku, plosot no iekšienes. Atkal neatminama mīkla, kāpēc tā notiek. Kāpēc vienam «jā», bet otram «nē» vai mazliet? Iespējams, lai dziesminiekiem būtu ko radīt, jo 90 procenti mūzikas ir par laimīgu vai nelaimīgu mīlestību!Tomēr ticu, ka mīlestību iespējams saglabāt, tikai jāpapūlas un - abiem! Vajag piespiesties, atcerēties, nolemt otra un sevis labā, lai uzrakstītu šo mīļo zīmīti, uzkoptu māju, pieglaustos partnerim, pateiktu viņam ko uzmundrinošu un kopā uzspēlētu riču-raču.Lai mazāk salauztu siržu!Lasiet par šo tēmu arī sestdienas, 9.februāra, «Zemgales Ziņās»!

Pievieno komentāru

Citas ziņas