Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apgaismojumu sakārtos šomēnes 4

Arnolds Liņķis no Kooperatīva ielas Jelgavā «Ziņām» raksta, ka apgaismojums šajā ielā jau vairāk nekā desmit gadu garumā sākumā it kā ieslēdzas, bet tad spuldzes pārmaiņus sāk atslēgties un mirkšķināties kā Ziemassvētku eglītē. Viņa līdzšinējie lūgumi «Pilsētsaimniecības» speciālistiem izrādījušies neveiksmīgi, lai gan no aģentūras saņemts ne viens vien solījums.

Vīrs teic, ka Kooperatīva ielā, sākot no krustojuma ar 4.līniju, atrodas seši dzelzsbetona balsti ar armatūrām, kurās ieskrūvētas gan nātrija, gan tā saucamās DRL tipa spuldzes. Ielas apgaismojums tur ierīkots un pieslēgts pirms vairāk nekā 20 gadiem, tāpēc tas vairs normāli nefunkcionējot.Liņķa kungs ir elektriķis ar 51 gada darba stāžu, tādēļ viņš kā speciālists mēģinājis problēmu atrisināt. 2006.gada nogalē vecajam vīram par šo tēmu bijušas piecas, sešas telefonsarunas ar «Pilsētsaimniecības» elektrotīklu inženieri Jāni Dambergu. Katru reizi viņš apsolījis Kooperatīva ielu iekļaut nākamo darbu sarakstā, bet arvien nekas nav mainījies.Arnolda kungs domā, ka Kooperatīva ielā vajadzētu tikai pievilkt vai nomainīt vaļīgās un apdegušās droseļu un lampu patronu skrūves vai pašas patronas nomainīt pret jaunām. Tad tās varētu atkal kalpot desmit un pat vairāk gadus. Parasti notiekot tā - atbrauc elektriķi, ieslēdz apgaismojumu, skatās - viss deg! - un uzreiz dodas prom, bet problēmas sākoties tikai pēc kāda brīža.Kā «Ziņām» skaidro pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns, Liņķa kunga paustie fakti atbilst patiesībai, tomēr viņš uzsver, ka «iepriekšējā gadā regulāri veikti dažādi remontdarbi apgaismojuma sakārtošanai.»Taču, tā kā elektrolīnija kalpojusi ievērojamu laiku, tai bojāti atsevišķi kabeļu posmi un nolietojušās laternu armatūras. Pēc A. Baļčūna teiktā, jau šomēnes apgaismojums Kooperatīva ielā tikšot sakārtots.«Finansiālo iespēju robežās pilsētas ielu kvēlspuldžu apgaismojuma laternas tiks nomainītas pret ekonomiskajām nātrija tipa laternām,» uzsver A. Baļčūns.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

skorpions

Nu jau elektrība Kooperatīva ielā tā kā sakārtota.Ir gaišs un var redzēt kur kāju sper.Paldies Liņķa kungam par iniciatīvu un neatlaidību.Taču "trīs tumšie stabi" nākot no autobusa pieturas gar biblioteku stāv tumši kā stāvējuši Vai atkal kādam speciāli jāziņo.Varēja taču remontējot sakarīgi apskatīties kopumā un visu vienā reizē sakārtot.

pirms 10 gadiem, 2008.02.02 14:52

Kaija

Ja viņi šodien arī bija, tad izdrījuši nav neko, jo gaisma nedeg visā ielas garumā !!!

Atkal jau solījumi.....

pirms 10 gadiem, 2008.01.09 19:55

Since

He !!! Redz, kas jādara, lai šie sāktu kustēties un sāktu pildīt savus solījumus !!! Jāziņo masu saziņas līdzekļiem !!!
Neticēsiet, bet šodien ap 10-11 šie bija Kooperatīva ielā un tipa remontēja apgaismojumu ! Noņēma vienu lampu , kurai normālos apstākļos būtu jāspīd uz gājēju celiņa, tā tika noņemta, bet vismaz atstāja to, kura spīd uz braucamās daļas ! BET ! Vai tās šovakar spīdēs ?? Ievērtēsim.....

pirms 10 gadiem, 2008.01.09 13:47

Since

Nu protams !!!!!! Pagājušo gadu viņi šeit bija tik bieži, un tā strādāja, ka knapi pie savas mājas varēju piebraukt ! Pat katru vakaru laikam !!!

Labi ja vienu reizi viņi šeit bija !!! Bet nu tagad gan pačekosim, kad šie atbrauks !!!

pirms 10 gadiem, 2008.01.08 20:20

Citas ziņas