Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atmodas ielu bīstami šķērsot 11

Renāte no Aspazijas ielas 29.mājas «Ziņām» raksta par 6.autobusa pieturvietu Atmodas ielā, kur tā krustojas ar Asteru ielu.

Vienā Atmodas ielas pusē ir daudzdzīvokļu nami, bet otrā, kur atrodas pietura, ir neliels mežiņš un vecs ābeļdārzs. Ik rītu ap pulksten astoņiem šajā pieturvietā transportu gaida pieci līdz astoņi cilvēki, no tiem puse - bērni, kuri dodas uz Jelgavas 4.pamatskolu. Visi dzīvojot ielas kreisajā pusē daudzdzīvokļu mājās. Tādējādi ik rītu viņiem jāšķērso iela, kurā, kā zināms, ir intensīva satiksme. Kāds skrienot pāri uzreiz, cits tiek līdz vidum, tad gaida, kad nebūs mašīnu, līdz pabeidz pārkļūt pāri Atmodas ielai. Miglainajos rītos grūti, nevar novērtēt tuvojošos auto attālumu un ātrumu, bet vēl trakāk tagad - tumsā. Tur nav nedz izgaismots, nedz arī kādu ceļa zīmju, par ko pārliecinājās arī «Ziņas».«Vai tiešām jānotiek nelaimei un cilvēku dzīvēm jābūt sadalītām līdz avārijai un pēc tās, kā tas bija 4.līnijā, un tikai tad kaut ko darīt?!» pauž sieviete, kas sevi dēvē par «skrējēju pāri ielai».Aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns, komentējot kundzes teikto, skaidro, ka viņa vadītās iestādes speciālisti šo pieturvietu ir apzinājuši. «Pašlaik finanšu līdzekļu iespēju robežās tiks veikta izpēte un meklēti risinājumi, lai uzlabotu satiksmes kustību un gājēju drošību,» sola A.Baļčūns.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

zb

Varam to ielas posmu vispār mašīnām slēgt, lai kundzīte vēl ar četriem cilvēkiem varētu droši pāri iet!!! Varam iebāzt vēl vienu luksoforu vai guļošos policistus. Tik uz to vien Jelgavā ir spējīgi!!!

pirms 9 gadiem, 2008.12.17 15:43

nāve

Tur vēl neviens nav nobraukts,kad kādus piecus nobrauks,tad arī domās ko darīt.Nav ko lieki traucēt "strādāt",tāpat keņķu pietiek.

pirms 9 gadiem, 2008.12.17 12:45

čiekurs

Tur ir četras joslas... Līdz ar to prasta zebra atkrīt, jo mūsdienu standarti aizliedz ierīkot pārejas vietās, kur ir vairāk par vienu joslu vienā virzienā. Ir tikai trīs varianti:
1) divas drošības saliņas (starp joslām vienā virzienā)- gandrīz lēti bet neglīti;
2) Gājēju tilts vai tunelis- dārgi, bet tikai daļēji iedarbīgi, jo cilvēkiem nepatīk (un daži nemaz nevar) kāpt pa kāpnēm.
3) Gājēju luksafors ar podziņu- var gadīties, ka izmaksā tikpat, cik primitīvs gājēju tiltiņš, bet teorētiski visefektīvākais.
Nez, cik ilgi jādomā, kurš variants labāks?
Var, protams nedarīt neko, jo nevienā standartā nav norādīts, ka pāriešanas iespējai tādā vietā jābūt...

pirms 9 gadiem, 2008.12.17 12:24

dk

Nepiekrītu ribo. Tur pieturai ir jābūt. Kā tad mans bērns (un netikai) tiks uz skolu? 6. autobuss tieši piebrauc pie skolas . Šajā vietā būtu nepieciešama gājēju pāreja ar luksaforu,kur var nospiest pogu un tikt pāri. Arī vasarās tieši šajā vietā bērni šķērso ielu,lai tiktu uz Svētes upi.

pirms 9 gadiem, 2008.12.16 21:43

ribo

Man jau liekas ka tur pieturai nevajadzētu būt!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.12.16 21:19

OZO

Vai nav pienācis laiks nomainīt TOS .kuri IZPētīs ,tad padomās un tad varbūt pieņems lēmumu un vēlreiz padomās???!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.12.16 19:04

GK

Kāda tur izpēte vajadzīga - zebru un drošības saliņu vidū un kad būs vairāk naudas pilsētai :) - arī luksoforu ar pogu!

pirms 9 gadiem, 2008.12.16 18:26

jopcik

es bezmaksas speetu izpetiit kur ir biistami!!

pirms 9 gadiem, 2008.12.16 16:13

Citas ziņas