Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autobusā uzvar nekauņa 11

Lai gan pat lielas ietilpības autobuss ceļā no Jelgavas uz Rīgu bija pārpildīts, kāds jaunietis savu somu bez raizēm visu ceļu noturēja sev blakus sēdeklī, nereaģējot uz apkārtējo lūgumiem brīvajā vietā laist apsēsties cienījama vecuma kundzi.

«Vieta aizņemta!»Kā «Ziņām» pastāstīja notikušā aculieciniece Ilze, SIA «Dobeles autobusu parks» autobuss, kas iepriekšējās pirmdienas rītā pulksten 7.05 no Jelgavas izbrauca uz Rīgu, bijis pārpildīts.«Cilvēku daudz, bet kāds jauns puisis blakus sēdvietu bija aizņēmis ar lielu ceļojumu somu,» stāsta sieviete.Pēc brīža satiksmes autobusā netālu no divdesmitgadnieka tuvojusies kāda pavecāka kundzīte, kam acīmredzami blīvi saspiestajā transporta līdzeklī nostāvēt kājās bija grūti. Uz apkārtējo aicinājumiem palaist viņu sev blakus jaunietis atbildēja, ka vieta aizņemta - drīz kāds iekāpšot. Taču nedz Ozolniekos, nedz turpmākajā ceļā līdz Rīgai viņam neviens paziņa neuzradās. Cita pasažiere nav samierinājusies ar tādu nekaunību, tādēļ lūgusi šoferi ieviest kārtību. Taču arī viņš visa ceļa garumā izlicies, ka nekādu problēmu nav.Saspringta darbdienaPēc «Ziņu» lūguma SIA «Dobeles autobusu parks» Pārvadājumu daļas vadītāja vietas izpildītājs Igors Cupruns centās noskaidrot, kas īsti noticis 7.janvāra reisa laikā.Pēc autobusa vadītāja paskaidrojuma SIA vadība secinājusi, ka kopumā šoferim «bija saspringta darba diena, jo tad bijuši nelabvēlīgi laika apstākļi, kas apgrūtināja braukšanu». Ar kavēšanos transports iebraucis Jelgavas autoostā, uzņēmis pasažierus un devies tālāk.«Tad pie Dalbes dzelzceļa pārbrauktuves kāda kundze jautāja vadītājam, vai ir atļauts turēt bagāžu uz krēsla,» savu versiju atstāsta I.Cupruns.Autobusa vadītājs esot atbildējis, ka nē un ka ir iespēja bagāžu novietot tai paredzētā nodalījumā. Vairāk nekādu jautājumu neesot bijis. Viens no labākajiemTikai tuvāk Rīgai, kad kundze gatavojās izkāpt Ģimnastikas ielā, viņa šoferim esot izstāstījusi par problēmu.«Ja vadītājam par to pateiktu jau Jelgavas autoostā, tad šī nejaukā situācija būtu novērsta nekavējoties, aizrādot jaunietim, kas bija nekaunīgs un aizņēma divas sēdvietas,» secina pārvadājumu firmas pārstāvis.Atvainojoties pasažieriem par sagādātajām neērtībām, Dobeles Autobusu parkā arī uzsver, ka šis šoferītis ir viens no uzņēmuma labākajiem darbiniekiem. Savukārt Ilze, kas vērojusi nelāgo vārdu spēli un vadītāja vienaldzību, nav pārliecināta par šāda stūrētāja labo slavu.Taču SIA «Dobeles autobusu parks» administrācija arī piekrīt, ka par kārtību autobusā atbildīgs tā vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Sandija

...wisi wnm suudzaas par to,ka jaunieshi nelaizh apseesties weCaakus cilweekus...piemeeram,kad es piedaawaaju sawu wietu kaadam wecaakam cilweekam seko atbilde..nee nee,beerninj seedi,man tik paaris pieturas...un tad taa pati tantiite aiziet taalaak,un suudzas..redz kaada taa muusdienu jaunatne pat apsesties nepalaizh...ar waru jaw winju neseedinaashu tajaa kreeslaa,ja pati negrib...lielaaaku shoku manii izraisa tas,kad autobusaa kaapj iekshaa siewiete ar ratinjiem,unj lai gan turpat tuwumaa seezh razheni teewainji,newiens nepiecels sawu pakalju lai mpaliidzeetu....

pirms 10 gadiem, 2008.01.29 22:57

ruta 7

Sisene,kas tevi ir audzinājis?Kaut tu nodzīvotu līdz vecumam un tā kārtīgi izjustu tādu pašu izdzimteņu kā tu attieksmi!!!Bet par aizņemto vietu vajadzēja likt nopirkt vēl vienu biļeti(vietas 2 aizņēmis).

pirms 10 gadiem, 2008.01.24 22:41

ABC

Un vai tad autobusā nebija neviena cita vīrieša izņemot šoferi, kas tam piena puikam varētu parādit viņa īsto vietu - uz grīdas ar visu ķeseli.

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 23:07

kā Tu man, tā es Tev

es gan būtu somu izcēlusi no krēsla un mierīgi apsēdusies.Vienmēr pati cenšos problēmu atrisināt:)

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 20:53

agne

Somā droši vien tika vest zelts! Bet patiesībā tādiem vajadzētu pa kaklu!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 18:27

KLAČA

sisene un watcher mūdži kaut jūs līdz vecumam nenodzīvotu,savā nekaunībā nosprāktu un tā arī notiks.

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 16:07

Sisene

*** vo chist, pareiz darija, ka nelaida sedet, kur ta vinjam to somu likt? es buutu taapat dariijusi! lai taas vecaas baabas pish ***~! :D muuzhdien chiikst! pastaavees kaajaas, nekas nenotiks! :D

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 15:27

pastāvīga autobusu pasažiere

autobusa vadītājam jārūpējas par drošību uz ceļa, bet ne autobusā, šaubos vai Dobeles autobusu parks ir nodrošinājis šoferu apmācību kādā no cīņas veidiem. Arī algu par apsardzes darbinieka amatu droši vien nemaksā.

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 15:17

watcher

Nav ko čīkstēt vecajām bābām. Skandināvija, ja vecāku cilvēku palaiž apsēsties autobusā, tas viņam ir apkaunojums, par ka viņš ir vecs. A te Latvijā vecie jau sāk palikt nekaunīgi un izmanto ka ir veci. Lai iet ellē!

pirms 11 gadiem, 2008.01.15 14:52

Citas ziņas