«Biolars-Olaine/Ozolnieki» zaudē talliniešiem un svētdien cīnīsies par trešo vietu «Schenker» līgā (papildināta)

Sestdien Pērnavā Ozolnieku klubs «Biolars-Olaine/Ozolnieki» «Schenker» līgas finālčetrinieka turnīra pusfinālā ar 0:3 (13:25, 22:25, 21:25) zaudēja Tallinas «Selver» komandai.

Rīt Ozolnieku volejbola komanda ar «Lāse-R/Rīga» cīnīsies par trešo vietu līgā. «Ozīšu» pretinieki noskaidrojās otrā pusfināla spēlē, kurā šovakar tikās «Lāse-R/Rīga» un Tartu «Pere Leib». Ar 3:1 tajā pārāki bija Tartu spēlētāji, kuri līdz ar to svētdien sacentīsies ar otru igauņu komandu Tallinas «Selver» par čempionu titulu. «Ozīši» spēli sāka ne visai pārliecinoši - 1:5, tad nedaudz pietuvojās - 7:9 un kadu bridi turējās, taču pēc 13 punktu sasniegšanas iekrita bedrē, no kuras ārā tā arī netika. Nelīdzēja ne minūtes pārtraukums, ne spēlētāju maiņas, un pirmā seta rezultāts - 13:25.Otrajā Ozolnieku volejbolisti turējās visai līdzīgi līdz par seta vidum, taču pēc otrā tehniskā pārtraukuma, kad igauņi tika dažus punktus priekšā, starpību vairs sadeldēt.Itin cerīgi sākās spēles trešā daļa. Pirmoreiz mūsējie bija vadībā ar 5:2 vadībā, taču tad pretinieki panāca neizšķirtu 6:6 un «Biolars-Olaine/Ozolnieki» cīņasspars noplaka. Vēlāk gan spēja atspēlēties, taču pie 15 pret 17 pretinieks guva četrus punktus pēc kārtas, un spēles galotni ozīši vairs nespēja atspēlēt. Treneris Jurijs Deveiku, vērtējot zaudējuma iemeslus, sacīja, ka, pirmkārt, bija spēcīgs pretinieks, īpaši aizsardzībā. «Mums savukārt kliboja serves uzņemšana, līdz ar to nevarēja izveidot spēcīgus uzbrukumus», viņš sacīja. Salīdzinot ar veiksmīgo spēli pirms nedēļas Ozolniekos, kur tika pārspēti pērnavieši, iekļūstot fināla četriniekā, šodien pretinieki kļūdījās trīs reizes mazāk. «Biolars-Olaine/Ozolnieki» komandā visvairāk punktu guva Romāns Saušs.