Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbs uzlabojas, uzticība neatgriežas 5

Lielais tracis par Latvijas Pasta sūtījumu piegādi kādu laiku jau pieklusis, sūdzības par nesaņemtu korespondenci «Ziņas» uzklausa retāk, tomēr joprojām gadās pa kādam iedzīvotājam, kam sirds ir pilna.

Dzintras kundze no Dobeles šosejas stāsta, ka iepriekšējā mēnesī nav saņēmusi vairākus laikraksta «Zemgales Ziņu» numurus, bet to vietā pastkastītē vairākkārt parādījušās citas avīzes. Jelgavniece sazinājusies ar 7.pasta nodaļas priekšnieci, tā paskaidrojusi, ka noticis pārpratums - sajauktas adreses -, bet pārējās dienas pastniece avīzes it kā esot iznēsājusi. Diemžēl abonente neko neesot saņēmusi. Dzintra piebilst, ka par šīs nodaļas bezatbildību dzirdēts jau iepriekš, diemžēl par darba uzlabošanos gan ne.«Lai gan pēdējā laikā pārpratumu nav bijis, tik un tā vairs nav nekādas uzticības pastam, turpmāk visu pasūtināšu abonēšanas centrā,» atklāj kundze.Latvijas Pasta Zemgales reģiona pārvaldnieks Jānis Bulis stāsta, ka situācija pastā krietni uzlabojusies. Problēma (pastnieku trūkums), kas valdīja gada sākumā, vairāk vai mazāk esot atrisināta.«Ir nākuši klāt jauni darbinieki, kā arī izveseļojušies esošie,» teic J.Bulis, apgalvojot, ka ar sūdzībām nākas saskarties ļoti reti.Savukārt vecmāmiņa Brigita saka paldies Latvijas Pastam par darbu un uzticēto, jo ļoti gaidītā vēstule ar mazmeitiņas fotogrāfijām, kas bija maldījusies pa visu rajonu, galu galā tika piegādāta. Problēmas cēlonis izrādījās nepareizs pasta nodaļas indekss. Kundze teic, ka turpmāk pasta mašīnu sagaidīs un pavadīs ar laba vēlējumiem.Savs stāsts ir arī Maijai no Apiņu ielas. Viņa saņēmusi aicinājumu ierasties pastā pēc «eksprespakas», bet, kā izrādījies, tā jau aizsūtīta atpakaļ, jo bija nostāvējusi pastā veselu mēnesi. Jāpiebilst, ka aicinājums bijis ar atzīmi «atkārtots», bet pirmais netika saņemts.«Pasta darbinieku nolaidības dēļ sūtījumu nesaņēmu,» atklāj sieviete.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ES

Man arī ir pretenzijas. Saņēmu žurnālu 36,6 ,bet ne iepakojumā. Pat veikalos tirgo iepakojumā, acīmrezot 7.pasta nodaļā tas tika atplēsts. Diez ko tās darbinieces cerēja atrast???

pirms 10 gadiem, 2008.03.08 15:43

Marta

Latvijas Pasts mums vēstules met nevis pie mājas vārtiņiem, bet gan pastkastu barā uz ielas stūra. Ļoti bieži ir tā ka mūsu pastkastītē samestas citiem adresētas vēstules. Pēdējais ko dabūjām parlikt bij Jelgavas Domes vēstules - visticamāk ka tie bija zemes nodokļa paziņojumi.

pirms 10 gadiem, 2008.03.06 17:19

Samurajs

ZZ sūdzības uzklausa retāk, jo vienkārši vairs jau nav spēka...

pirms 10 gadiem, 2008.03.06 16:50

Zuze

.... 4. līnijā vēl joprojām nav pienācis Mans Mazais. Lai gan pasta abonēšanas daļas vadītāja saka, ka bija jābūt līdz šodienai, pat paskaidrot neko nevarēja. Un pastniece jau vairākkārt manā pastkastītē iemet svešiem cilvēkiem adresētas vēstules. Un citreiz avīzes vienkārši uzmet uz pastkastītēm, kam vajag, lai ņem .....

pirms 10 gadiem, 2008.03.06 16:39

sss

Kur uzladojas darbs? Varbūt citur, nevis Jelgavas pasta.Ja ierakstītu vēstuli no Jūrmalas izsūta 14.februārī, Jelgavā saņem 20.februārī(pasta zīmogi),Bet uzaicinājumu ierasties pakaļ izsūta 05.martā. Kur šī vēstule bijai 15 dienas?

pirms 10 gadiem, 2008.03.06 16:05

Citas ziņas