Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbus sola pabeigt laikā

«Trīs nedēļas jau apkārt, kopš pašvaldības izdevumā bija informācija par iebrauktuves un pacēlāja izbūvi, bet pēc sparīga darbu sākuma turpinājums kaut kā apstājies. Viss norauts, kāpņu telpas durvis izlauztas, bet veču brigāde pazudusi. Vai tas bija vien tukšs solījums, ka ieeju sakārtos?» «Ziņām» vaicā kāda Meiju ceļa 18.nama iedzīvotāja.

Divās mājās varēs iekļūt ērtākOktobra sākumā pašvaldība ziņoja, ka līdz 1.novembrim vēl pa vienai kāpņu telpai divos daudzdzīvokļu namos būs pieejamas cilvēkiem ratiņkrēslos. Pie Atmodas ielas 98.mājas un tās priekštelpā plānots izbūvēt pandusu (uzbrauktuvi), bet Meiju ceļā 18 vienā kāpņu telpā varēs gan tikt ar ratiņiem, gan ar pacēlāju nokļūt līdz pirmā stāva dzīvokļiem. Līdz šim šo namu iedzīvotājiem ar kustību traucējumiem bija liegts ērti nokļūt mājoklī un izkļūt no tā.Par pašvaldības piešķirtajiem nepilniem 6000 latu SIA «ZZK Būve» pandusu solījusies uzbūvēt Atmodas ielas mājā, tur nolemts priekštelpā ierīkot nevis elektrisko pacēlāju, bet gan papildu uzbrauktuvi, lai sieviete ar kustību traucējumiem ērtāk tiktu līdz savam mājoklim.Savukārt Meiju ceļā 18 turpinās uzbrauktuves sagatavošanas darbi. Tos par gandrīz 4000 latiem veic SIA «Trans Gold», un tieši šīs firmas strādnieki pēdējās nedēļas neesot manīti mājas tuvumā. Uzņēmums uzziņu dienestiem noteicis savu kontakttālruni neizpaust, taču darbu organizētājas namu apsaimniekošanas firmas SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» tehniskais direktors Uldis Lazdiņš pārliecināts, ka līdz nākamajam mēnesim viss būšot padarīts. Meiju ceļa namā paplašinātas arī kāpņu telpas ieejas durvis, bet dzīvoklī nodrošināta uzbrauktuve uz lodžijas.Tuvākajās dienās sola samontēt pacēlāju Tikai pēc tam, kad būs sakārtota mājas priekšpuse un ieeja, varēs sākt montēt elektrisko pacēlāju, stāsta SIA «Tehnovers» projektu vadītājs Jevgēnijs Safonovs. Ierīce pašlaik esot nokrāsota, un firmas pārstāvji sola - tuvākajā laikā to sāks ievietot kāpņu telpā, trīs dienās tas būs gatavs darbam.Pacēlājs un iekārtas montāža izmaksās vairāk nekā 4300 latu. Tā, vadīta ar pulti, slīpi pa diagonāli deviņu pakāpienu augstumā cilvēku ratiņkrēslā no mājas ieejas uzvedīs līdz pirmā stāva dzīvoklim.

Pievieno komentāru

Citas ziņas