Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīve ar smeķi. Ārste Ruta Viesture jubilejas reizē

60 gadu – tas ir daudz vai maz? Pēdējā laikā šo jautājumu neskaitāmi daudz reižu sev uzdevusi Ruta Viesture. Smaidīgā dakterīte šodien kolēģu, tuvinieku un draugu lokā atzīmē 60.dzimšanas dienu. Viņu dzīves jubilejā atcerējušies arī pacienti un bijušie darbabiedri, ar laikraksta starpniecību vēlot stipru veselību, nerimstošu darba prieku un laimi personiskajā dzīvē, šodien raksta «Zemgales Ziņas».

Katrs dzīves posms ir ar savu skaistumu un nozīmi. Šis ir labākais laiks, lai nedaudz atskatītos atpakaļ, pavērtētu notikumus, aizdomātos un papriecātos par skaisto, atzīst Jelgavas ķirurģe Ruta Viesture. Jubilāre ieslīgst atmiņu virpulī un atzīst, ka lepojas ar saviem bērniem, bet lielākais prieks šajā dzīvē – ka darbs ir arī sirdslieta.Dzimusi Jelgavā, Ruta Viesture visu savu mūžu bijusi uzticīga dzimtajai pilsētai. Pēc institūta beigšanas diplomētā ārste sāka strādāt Jelgavas poliklīnikā par Ķirurģijas nodaļas vadītāju un tur strādā vēl šodien, paralēli dežurē pilsētas slimnīcā un ir Jelgavas darba ekspertīzes ārstu komisijas locekle.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 24.aprīļa numurā.*Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .*Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .*Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Citas ziņas