Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garozas ielas posma sakārtošanu plānos nākamgad 2

Pensionāre Velta Kviese no Lāčplēša ielas Jelgavā, izsakot pateicību un gandarījumu par sakārtoto Rīgas ielu un ar katru gadu arvien krāšņākajām pilsētas centrālajām ielām, pauž satraukumu par ietvēm posmā no dzelzceļa stacijas «Cukurfabrika» līdz bijušajai būvdetaļu rūpnīcai.

«Abās ielas pusēs it kā vajadzētu būt ietvēm, bet vienā visu dienu stāv vieglās automašīnas, savukārt otrā - maza josla iešanai un dziļš grāvis,» kundze stāsta - kad līst vai snieg, neesot kur kāju likt, arī mašīnas brauc un nošļaksta no galvas līdz kājām. Agros rītos tur daudzi steidzoties uz vilcienu, bērni iet uz skolu, bet mazos vecāki ved uz bērnudārzu. Vakaros tas pats atpakaļceļā. Visi iet pa ielu abos virzienos. Brauc arī mašīnas. Viņa pauž, ka ilgi nākšoties gaidīt, līdz 2010.gadā plānots sakārtot Lāčplēša ielas ietvi ceļā uz bērnudārzu. Taču Garozas ielā ietves esot jāsakārto pēc iespējas ātrāk.Aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns komentē, ka šā Garozas ielas posma sakārtošanas iespējas kā viena no prioritātēm tiks iekļautas 2009.gada budžetā. Tas gan vēl nenozīmē, ka jau nākamgad tur varētu notikt darbi. Jāpiebilst gan, ka, pēc «Ziņu» novērojuma, minētajā ielas posmā abās pusēs ir kārtīgas ietves, tādēļ nav izprotams, kāpēc iedzīvotāji iešanai izmanto ceļa braucamo daļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zane

Piekrītu Marikai. Izskatās, ka dominieks tikai lidz Aviācijas ielai apskatījies.Slapjā laikā puikām drēbes līdz jostasvietai ar dubļiem nošķiežas , jo stingri pieteikts,ka pa ceļa braucamo daļu nedrīkst iet. No Parka ielas līdz sliedēm trotuārs ir otrā pusē, bet neviens jau neies divreiz pāri ielai ,lai paietu pāris metrus pa "trotuāru" ja to tā var nosaukt.

pirms 9 gadiem, 2009.05.07 16:29

Marika

(Jāpiebilst gan, ka, pēc «Ziņu» novērojuma, minētajā ielas posmā abās pusēs ir kārtīgas ietves, tādēļ nav izprotams, kāpēc iedzīvotāji iešanai izmanto ceļa braucamo daļu.)
Nu nezinu gan, kur tur ir kāda sakarīga ietve. Posmā no Cukurfabrikas stacijas līdz Alkšņu ielai to grūti nosaukt par ietvi. Ja līst lietus vai ir šķīdonis - tur paraktiski nav kur kāju spert, vai nu peļķes vai dubļi. Nekas cits neatliek kā iet pa šoseju, bet tas ir bīstami.

pirms 9 gadiem, 2009.01.13 09:55

Citas ziņas