Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izrakņātās vietas aizasfaltēs

Pērn vairāki Kļavu ielas iedzīvotāji panāca, ka vietējā vara iepretim pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādei «Sprīdītis» organizē lietus ūdeņu uztvērējaku izbūvi.

Līdz tam ik rudeni un pavasari grāvju un aku trūkuma dēļ mazajā ieliņā bija vērojami plūdi, ceļš to dēļ - grūti izbraucams. Savukārt pašlaik, kaut arī asfaltēts, Kļavu ielas segums izskatās krietni nolietojies. Kanalizācijas akas vāks, tam uzbraucot vai uzkāpjot, kustas un iegrimst, klājums ir nelīdzens, bedrains. Taču iedzīvotāji pamanījuši arī, ka pēc lietus ūdens aku izbūves izfrēzētā seguma vietas aizbērtas ar šķembām, nevis noasfaltētas. Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns informē, ka atbilstoši saistošajiem noteikumiem «Par rakšanas darbu veikšanu» Jelgavas pilsētā ielas segums jāatjauno atbilstoši tam, kāds tas bijis pirms remontdarbu sākuma.«Tranšeju vietas tiks aizasfaltētas līdz 30.jūnijam,» sola direktors. Jelgavnieki arī vaicā, vai Kļavu iela tiek mehanizēti tīrīta, uz ko A.Baļčūns atbild - tas tiks darīts pēc seguma salabošanas.Kā Kļavu ielā novēroja «Ziņas», nokrišņu savācējakas savienotas ar pilsētas centralizēto kanalizācijas sistēmu. Tas nozīmē, ka arī lietus ūdeņi lielos apjomos tiek pludināti uz attīrīšanas ietaisēm, un tērēti pilsētas līdzekļi to atsārņošanai.SIA «Jelgavas ūdens» tehniskais direktors Gvido Gudelis apgalvo, ka pašvaldība cenšoties darīt tieši pretējo - atdalīt nokrišņu ūdeņu un kanalizācijas savākšanas sistēmas. Taču esot arī izņēmuma gadījumi, kad citādāk rīkoties nav iespējams.

Pievieno komentāru

Citas ziņas