Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jundas» vadītājas amatam virza Ilzi Jaunzemi (papildināta ar Aigara Rubļa komentāru) 1

Jelgavas Domes izveidotā vērtēšanas komisija nolēmusi apstiprināšanai Domē bērnu un jauniešu centra «Junda» direktores amatam virzīt Ilzes Jaunzemes kandidatūru, informē preses sekretāre Līga Klismeta. I.Jaunzeme ir līdzšinējā direktores vietniece, kurai pēc darba līguma laušanas ar Silviju Andersoni tika uzticēta direktores pienākumu pildīšana.

«Ilze Jaunzeme ir bijusi «Jundas» direktora vietniece, labi pārzina iestādes specifiku un savas spējas vadīt centru ir apliecinājusi, pildot direktora vietas izpildītāja amatu,» norāda Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks un konkursa komisijas vadītājs Aigars Rublis. Komisiju esot pārliecinājis I.Jaunzemes skatījums uz centra attīstību, spējot rast jaunu pieeju tā tālākai darbībai.I.Jaunzeme jau pirms konkursa izsludināšanas neoficiāli tika minēta kā ticamākā kandidāte uz šo amatu. Konkursā pieteicās septiņi kandidāti no Jelgavas, Rīgas un Dobeles.Kā informēja L.Klismeta, pirmajā konkursa kārtā komisija iepazinās ar pretendentu iesniegtajiem pieteikumiem un vienu pieteikumu atzina par prasībām neatbilstošu. Otrajā kārtā seši pretendenti tika uzklausīti klātienē. Kandidātiem tika prasīta augstākā izglītība pedagoģijas vai kultūras jomā, ne mazāk kā trīs gadu pieredze vadošā darbā, iestādes vadīšanai nepieciešamo juridisko un finanšu jautājumu pārzināšana. Pretendentam bija jāiesniedz iestādes attīstības koncepcija.Kā ziņots, «Jundas» ilggadējā vadītāja S.Andersone amatu atstāja šā gada augustā. Pašvaldība norādīja vien to, ka ar notikusi vienošanās par darba attiecību izbeigšanu, taču neofociāli avoti vēstīja, ka S.Andersone darbu pameta ilgstoša Domes spiediena rezultātā. S.Andersone par aiziešanas iemesliem runāt atteicās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas