Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā uztvert Jelgavas televīziju? 2

Vecmāmiņa Silvija «Ziņām» lūdz izskaidrot, kā uztverama Jelgavas televīzija, kas pašlaik raida reizi nedēļā pirmdienu vakaros.

Kā skaidro Jelgavas televīzijas valdes loceklis Jānis Galviņš, šādus jautājumus no jelgavniekiem viņam nācies uzklausīt vairākkārt.«Daudzi domā, ka nopērk televizoru ar jau iestatītiem dažādu televīziju kanāliem, tāpēc nesaprot, kā uztvert citus,» viņš teic, ka lielākoties neizpratnē ir vecāka gadagājuma ļaudis.Tomēr vienkāršākā meklēšanas iespēja ir iestatīt automātisko kanālu atrašanu. J.Galviņš norāda, ka Jelgavas televīzija atrodama tūlīt aiz TV3, jo tā decimetru viļņos ir kā 33.kanāls, bet TV3 - 31. Zināms, ka ar 32.numuru mūsu pilsētā neviena televīzija nav reģistrēta.Svarīgi arī tas, ka Jelgavas televīzija ir tā saucamā ētera tālrāde. Tas nozīmē, ka to pārraida pa gaisu un tā uztverama ar istabas vai jumta antenu. Pagaidām Jelgavas TV nav kabeļtelevīzija, tādēļ, ja kādam šos sakarus nodrošina firma pa kabeli, tas pirmdienās jānomaina pret tā saucamo parasto antenu. J.Galviņš gan sola, ka gada otrajā pusē sadarbībā ar Latvijas Ziņu kanālu Jelgavas televīzija varētu būt pieejama kā kabeļtelevīzijas programma.Pašlaik vietējās raidorganizācijas materiāli redzami reizi nedēļā - pirmdienās no pulksten 21. Programma tiek nodrošināta stundas līdz divu garumā, bet pārējā laikā ekrānā redzams krāsains svītru tablo. Televīzijas koncepcija paredz demonstrēt informatīvus raidījumus. Pēc J.Galviņa sacītā, pirmdienās parasti redzamas kādu Jelgavā vai citās Zemgales vietās notikušu pasākumu, piemēram, pašdarbības kolektīvu koncertu, pārraides. Arī turpmāk Jelgavas televīzija lēmusi pirmdienas saglabāt vietējo notikumu atspoguļošanai, tomēr iecerēts ar laiku raidīt sešas dienas nedēļā.Tuvākā gada laikā plānotas arī pārraides tiešajā ēterā, kad skatītāji tiks uzrunāti no studijas. Tad varēs arī piezvanīt uz televīziju, lai izteiktu viedokļus vai uzdotu jautājumus par Jelgavas norisēm. Savukārt sadarbībā ar citām reģionālajām televīzijām vietējā raidorganizācija jelgavniekiem piedāvās arī notikumu izklāstus no Kurzemes, Latgales un Vidzemes, jo kolēģu gatavotos materiālus iespējams redzēt tikai konkrētos reģionos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gunārs

Vai ir iespējams redzēt Jūsu raidījumus internetā?

pirms 7 gadiem, 2010.09.27 17:05

Gunārs

Vai ir iespējams redzēt Jūsu raidījumus internetā?

pirms 7 gadiem, 2010.09.27 17:05

Citas ziņas