Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc krustojumā krājas ūdens?

Novērojot, ka Zirgu un Jēkaba ielu krustojumā jau vairākus pavasarus vērojams lielos apjomos sakrājies nokrišņu ūdens, «Ziņas» lūdza aģentūru «Pilsētsaimniecība» skaidrot problēmas cēloņus.

Kaut arī «Ziņas» pirms divām nedēļām netālu no Zirgu ielas krustojuma Jēkaba ielas malās manīja lielas ūdens lāmas, kas gandrīz sniedzās līdz tuvējo māju dārziem, aģentūra ziņo, ka grāvju sistēma tur darbojas bez problēmām. Kā pieļauj hidrotehnisko būvju inženieri, virsūdeņi varētu īslaicīgi uzkrāties, ja ilgstoši bijuši spēcīgi nokrišņi. Tādējādi tie pa grāvjiem nespēj uzreiz aizplūst uz kopējo notekūdeņu aizvadīšanas sistēmu.Kā daļējs cēlonis tiek minēts arī paaugstinātie gruntsūdeņi, kas Jēkaba ielas rajonā ir vēl augstāki nekā citviet pilsētā. Savukārt iepretim Zirgu ielas 20.mājai ūdens krājoties tādēļ, ka nav beigušies būvdarbi.«Tur teritorija vēl nav labiekārtota un virsūdeņi novadīti uz grāvju sistēmu, līdz ar to vietām uzkrājas ūdens,» ziņo «Pilsētsaimniecības» direktors Andrejs Baļčūns.Ja objekts tiks izbūvēts un nodots saskaņā ar projektu, turpmāk šajā vietā ielas malās ilgstoši mitrumam nevajadzētu būt.

Pievieno komentāru

Citas ziņas