Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc nekursēja autobuss? 2

Kāda lasītāja vērsusies «Ziņās» ar sūdzību par SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) darbu pirmssvētku laikā. Neziņā par to, vai pieturvietas norādē minētais autobuss vispār būs, viņa un citi pasažieri aukstumā pavadījuši gandrīz divas stundas.

Blakus ielās kursē biežiLūk, jelgavnieces stāsts: «Sestdien, 15.novembrī, braucu no darba uz mājām. Parasti izmantoju divus maršrutus - no RAF dzīvojamā masīva un no tā saucamās 6.bodes - tie ir 12. un 12a maršruts. Pieturā biju pulksten 19, paskatījos sarakstā pie staba, tur rakstīts - pulksten 18.47 un 19.07 kursē tikai darba dienās. Nākamajam jābūt 19.47 (vismaz pēc saraksta), gaidu. Pieturā stāv vēl daži cilvēki, arī pēc darba, noguruši un nosaluši. Tomēr autobusa norādītajā laikā nav. Cilvēki zvana uz JAP dispečeram. Pirmais, ko mums atbild: vai tad autobusam šinī laikā jābūt? Nākamais jautājums: a cik tagad ir pulkstenis? Vēlāk tomēr atbild, ka 19.47 no 6.bodes autobusam nav jābūt. Galu galā noskaidrojām, ka būs pulksten 20.38.»Sieviete jautā, kādēļ atcelti reisi, ja divu stundu laikā kursē tikai viens autobuss. «Kāpēc cilvēkiem jāstāv pieturā tik ilgi? Tur bija arī kāda māmiņa ar sešgadīgu bērnu!» viņa teic, ka tikmēr blakus ielās tajā laikā bijuši vismaz pieci autobusi. Jelgavniece noskaidrojusi, ka JAP interneta vietnē šā maršruta autobusu saraksts neatbilst tam, kas izlikts pieturā. Sieviete arī jautā, kādēļ tur minēts, ka autobuss var pienākt piecas minūtes agrāk vai vēlāk. Kļūmi labo, vainīgo sodīsSituāciju «Ziņas» lūdza izskaidrot JAP komercdirektori Viktoriju Ļubļinsku. Viņa teic, ka autobusu pieturā «6.veikals» (virzienā uz Vītoliņiem) kustības sarakstā (uz plāksnītes) JAP darbinieka vainas dēļ ieviesusies kļūda.«12.maršruta autobuss pulksten 19.47 kursē tikai darba dienās,» skaidroja V.Ļubļinska un solīja, ka jau trešdien kļūda tiks izlabota.«Vainīgais darbinieks tiks sodīts,» apgalvoja JAP komercdirektore, par radušos nepatīkamo situāciju atvainojoties «pasažieriem, kuri mūsu (SIA «Jelgavas Autobusu parks» - red.) vainas dēļ dabūja ciest un salt».V.Ļubļinska piebilda, ka pēc šā nepatīkamā gadījuma sākta visu kustības sarakstu (plāksnīšu) pārbaude visos maršrutos. Divu nedēļu laikā plānots šo darbu pabeigt.Kāpēc «+» vai «-» Piecu minūšu svārstības autobusu kustības laikiem starppieturās būs vienmēr, un par to JAP laikus brīdina pasažierus.«Tās veidojas dabīgi un ietekmējas atkarībā no pārējo transporta līdzekļu kustības intensitātes un luksoforu nesaskaņoto ciklu darbības dēļ, jo mūsu pilsētā sabiedriskajam transportam maz iedalīts atsevišķu kustības joslu,» uzsver V.Ļubļinska.Precīzi autobusu kustības laiki ar uz saraksta plāksnītēm norādīto sakrīt maršrutu gala pieturās un pieturās ar kontrollaikiem, piemēram, «Centrs», «Dzelzceļa stacija», «Banka», «Autoosta», «Dz. masīvs RAF». No turienes autobusam jāatiet laikā, kas norādīts pieturā, JAP pārstāve teic, ka tas norunāts arī ar autobusu vadītājiem.Jāpiebilst, ka visi maršrutu kustību saraksti ikvienai pieturai publiski pieejami JAP interneta mājas lapā www.jap.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

&&&

Ko tad man darīt,ja pēdējais autobuss no centra iet 18.15? Pat darbā nevaru iet,jo mājās netieku,noklibot 5 kilometrus ir par traku!

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 09:29

MURGS

PAŠUS AUTOBUSA PARKA DARBINIEKUS PALAIST AR ĶEPIŅĀM NO CENTRA UZ VĪTOLIŅIEM GAN DARBA DIENĀS,GAN BRĪVDIENĀS,TAD ZINĀS,KĀ ŠITĀDUS SARAKSTUS TAISĪT.CILVĒKIEM NEZ KĀPĒC LIELAI DAĻAI JĀSTRĀDĀ PĒC SLĪDOŠĀ GRAFIKA UN TAD TIEŠĀM ESI NELAIMĪGS,KA IEKRĪT DARBS BRĪVDIENĀS UN BEIDZAS AP 19-20 UN TAD KĀ ĒZELIS DIRNI PIETURĀ ,JO TAKSIM JAU NOPELNĪT NESANĀK...NESAPROTU,KĀPĒC SARAKSTS NEVARĒJA PALIKT TĀDS KĀ BIJA?IZNĀK,JA SESTDIEN VAI SVĒTDIEN APMEKLĒKĀDU KULTŪRAS PASĀKUMU,TAD VAJAG SKRIET ĀRĀ NO ZĀLES TĀ,LAI PASPĒTU UZ AUTIŅU PIRMS 19.00 VAI UZ PĒDĒJO 20.38 UZ VĪTOLIŅIEM NO SEBBANKAS,MURGS TIEŠĀM

pirms 9 gadiem, 2008.11.21 00:35

Citas ziņas